Intencje mszalne zgłaszane są w kancelarii dla kościoła Przemienienia Pańskiego, oraz w zakrystii dla kościoła św. Katarzyny.

Intencje  Mszalne   od  19 sierpnia do  25  sierpnia   2019 r.

Poniedziałek

19.08.2019

6.30

-

+ Zofia Kuchejda

 

18.00

 

 

-

 

 

+ Karolina Konior

 

 

 

Wtorek

Wspomnienie św. Bernarda

20.08.2019

6.30

 

-

 

+ Antoni Hubka

18.00

-

-

 

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla sióstr z Róży Krystyny Suchanek

Dziękczynno- błagalna w intencji Marty i Marka i całej rodziny z ok. 25 r. ślubu

 

 

 

Środa

Wspomnienie św. Piusa X

21.08.2019

6.30

-

+ Józef Stolarczyk

 

 

 

18.00

-

+ Joanna i Józef Jopek

 

Czwartek

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej

22.08.2019

6.30

 

-

 

+ Jan Dziedzic

 

18.00

 

-

 

+ Małgorzata Żur

 

 

 

Piątek

23.08.2019

6.30

 

18.00

-

 

-

 

+ Władysław Jarco z synem Stanisławem

 

Za ++ z ostatnich pogrzebów

 

 

 

 

 

 

Sobota

Święto św. Bartłomieja

24.08.2019

6.30

 

18.00

-

 

-

 

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krzysztofa w 15 r. urodzin

 

+ Franciszek Giźlar

 

 

 

 

NIEDZIELA
Dwudziesta pierwsza  NIEDZIELA ZWYKŁA
25.08.2019

7.00

-

+ Aniela i Władysław Kliś

8.30

-

+ Ludwik i Helena Adamczyk

10.00

10.00

-

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Barbary

+ Stanisław Ścigany

11.30

-

Dziękczynno- błagalna w 70 r. urodzin Bronisławy

15.00

 

-

-

-

( Odpust w kaplicy  na Przegibie – Butorzonce )

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bronisławy z ok. 85 urodzin

+ Jan Golec

+ Ludwik i Helena Adamczyk

18.00

-

Za parafian

INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

SIERPIEŃ 2019 R.

1.

Czwartek

7.00

+ Władysław Juraszek

2.

Piątek

17.00

+ Barbara Figura

3.

Sobota

7.00

+ Andrzej Kupczak

4.

Niedziela

8.00

+ Roman Pawlus

 

Niedziela

11.00

+ Włodzimierz Bukowczan z ojcem Józefem

 

Niedziela

11.00

Chrzcielna. Roczki: Malwina Gal, Milena Dziki, Amelia

Gołębiowska

5.

Poniedziałek

17.00

+ Rozalia Szpak

6.

Wtorek

7.00

+ Władysław Juraszek

7.

Środa

17.00

+ Kazimierz Drewniak

8.

Czwartek

7.00

+ Maria Swety

9.

Piątek

17.00

+ Józef Pawlik z żoną Anną i dziećmi Janem i Marią

10.

Sobota

7.00

+ Barbara Figura

11.

Niedziela

8.00

+ Józef Stopka z rodzicami

 

Niedziela

11.00

+ Maria Urlich z synem Błażejem

12.

Poniedziałek

17.00

+ Władysław Juraszek

13.

Wtorek

7.00

+ Rozalia Szpak

14.

Środa

17.00

+ Andrzej Kupczak

15.

Czwartek

8.00

+ Anna Greń z rodzicami

 

 

11.00

+ Maria Malina z mężem Władysławem i rodzicami oraz o Boże błogosławieństwo

dla Marysi w rocznicę chrztu

16.

Piątek

17.00

+ Przemek Gawliński

17.

Sobota

7.00

+ Barbara Figura

18.

Niedziela

8.00

+ Władysław i Stefania Greń

 

Niedziela

11.00

+ Teresa Dziedzic w 3 r. śmierci

19.

Poniedziałek

17.00

+ Andrzej Stępień

20.

Wtorek

7.00

+ Maria Swety

21.

Środa

17.00

+ Teresa i Władysław Ankianiec oraz Maria i Stanisław Stasica

22.

Czwartek

7.00

+ Anna i Karol Juraszek z synami

23.

Piątek

17.00

+ Rozalia Szpak

24.

Sobota

7.00

+ Barbara Figura

25.

Niedziela

8.00

+ siostry z Róży Danuty Biegun

 

Niedziela

11.00

+ Józef Pawlus

26.

Poniedziałek

17.00

+ Maria Swety

27.

Wtorek

7.00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

28.

Środa

17.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla sióstr i ich rodzin z Róży Krystyny Stasica

29.

Czwartek

7.00

Dziękczynno- błagalna w intencji Marii

30.

Piątek

17.00

+ siostry z Róży Krystyny Stasica

31.

Sobota

7.00

+ Rozalia Szpak