Czym jest KSM?

KSM zrzesza młodych ludzi w wieku od 14 do 30 lat, pragnących twórczo i aktywnie wykorzystać swoją młodość. KSM to także najlepszy sposób, by odnaleźć swoje miejsce nie tylko w grupie rówieśników w szkole bądź parafii, ale w Stowarzyszeniu tworzącym w Polsce jedną wielką rodzinę. Rodzinę ludzi młodych, gotowych całym swoim życiem „służyć Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie”.

  • W każdy pierwszy wtorek miesiąca o godzinie 19 odbywają się spotkania przygotowujące na Światowe Dni Młodzieży 2016. Wszystkie chętne osoby serdecznie zapraszamy.

  • Chętne osoby, które chcą jechać na Lednicę 07.06.2014 r. proszone są o zapisywanie się na listę do końca maja. Zapisać można się u ks. Tomasza, ks. Damiana, w zakrystii lub poprzez email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W email'u proszę o zamieszczenie następujących informacji: Imię, Nazwisko, kontakt, a w temacie proszę wpisać, "Lednica - Zapis na wyjazd". Koszt to ok. 90 zł.