ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2018/19

Środa, 2 I godz. 9.00

1. Plac Stolarczyków i Plac Greniów.

Środa, 2 I godz. 15.00

  1. Os. XX-Lecia II RP blok 1 i 2.
  2. Ul. Kpt. Semika, Kapr. Tomaszka, Obrońców Węgierskiej G. do Pielichowskich.
  3. Zarębek od kościoła do szkoły.

Sobota, 5 I godz. 9.00

  1. Ul Dworkowa i Graniczna pod torem w stronę nowego kościoła.
  2. Od Pl. Pawlusów do Jana Dędysa w pl. Kowali.
  3. Potok cz. II -  ulice: Za Torem, 3 Maja, Klonowa, Dębowa, Sosnowa.
  4. Od Wolnych pl. Lipowskich. Dalej w stronę Potoka i do przystanku PKP.

Poniedziałek, 7 I godz. 15.00

  1. Od Pudów koło drogi do Ficoniów.
  2. Os. XX-Lecia II RP blok 7 kl. I i II.

Wtorek, 8 I godz. 9.00

Plac Kociołków i plac Dziedziców.

Wtorek, 8 I godz. 15.00

  1. ul. Fabryczna od ul. Wyzwolenia do Kujszczyków.
  2. Od Paligów jedną stroną do Ściganych.

Środa, 9 I godz. 15.00

  1. Osiedle XX-Lecia II RP blok 6 – klatka I i II.
  2. Os. XX-Lecia II RP blok 3 i  blok 6, kl. III.
  3. Od Dziedziców jedną stroną do Bożeny Biegun na Kwiatowej.

Czwartek, 10 I godz. 15.00

Ul. Leśna i dalej jak zwykle do Dziedziców za Pasternikiem.

Piątek, 11 I godz. 9.00

Ul. Wzgórze i ul. Kolonia.

Piątek, 11 I godz. 15.00

  1. Os. XX-Lecia II RP blok 10-11, kl. III i IV.
  2. Ul. Stawowa od Grobli.

Sobota, 12 I godz. 9.00

  1. Ul. Graniczna nad torem do ul. Prostej, ul Nad Stawem i ul. Fabryczna do                                            Dyrlagów.
  2. Potok cz. I,: ul. Bystry Potok, Topolowa, Jodłowa, Jesionowa i Zacisze 23.
  3. Ul. Kopernika od góry, ul. Partyzantów, i ul. Wyzwolenia między nimi.
  4. Ul. Grobla we Węgierskiej Górce od Cięciny.

Niedziela, 13 I godz. 14.00

Os. Wyzwolenia, bloki 1,2,3,4,5.

Poniedziałek, 14 I godz. 15.00

  1. Osiedle XX-Lecia II RP blok 8,9  – klatka IV i V.
  2. Os. XX-Lecia II RP blok 8-9, kl. II i III.

Poniedziałek, 14 I godz. 16.00

Osiedle XX-Lecia II RP blok 7 kl. III i bl. 8-9 kl. I.

Wtorek, 15 I godz. 9.00

Ul. Zielona Górna od Przybędzy po obu stronach na dół a następnie ul. Masztowa i koniec Zielonej.

Wtorek, 15 I godz. 15.00

  1. Osiedle XX-lecia II RP blok 10-11 – klatka I i II.
  2. Ul. Wyzwolenia od Suchanków do ul. Obrońców W.G. i ul. Legionów Polskich.

Środa, 16 I godz. 15.00

  1. Od Marii Jeleśniańskiej do Jana Dyrlagi przy cmentarzu.
  2. Ulice: Gawła, Raczyńskiego i Bukowina.

Czwartek, 17 I godz. 15.00

Ul. Obrońców Węgierskiej G. od Wyzwolenia do Marszałków, Kaniów i Wojtyłów.

Piątek, 18 I godz. 9.00

  1. Ul. Kamienna.
  2. Ul. Kościuszki od kościoła do ul. Słonecznej oraz ul. Polna i Słoneczna.

Piątek, 18 I godz. 15.00

Ul. Jana Pawła II od wiaduktu do mostu na Sole a następnie Podczerwieniec.

Sobota, 19 I godz. 9.00

  1. Od Andrzeja Dziedzica po Bukowinie do ul. Granicznej i od ławeczki do Łysieniów.
  2. Od Jana Dyrlagi stolarza do Romana Jopka u Waligórów.
  3. Od Miziów  pl. Skrzypków, Stopków i dalej w dół do Brodków.
  4. Juraszki.

Niedziela, 20 I godz. 14.00

Os. Wyzwolenia, bloki 6, 680, 681,9,10.

Poniedziałek, 21 I godz. 15.00

Os. XX-Lecia II RP blok 10-11, kl. V i VI.

Wtorek, 22 I godz. 9.00

Ul. Niepodległości Polski od Torów w stronę Cięciny, Plac Szczuroni do mostu na Cięcince.

Wtorek, 22 I godz. 15.00

Od  przystanku PKP w Cięcinie w stronę kościoła po obu stronach tylko ul. Św. Katarzyny.

Środa, 23 I godz. 15.00

  1. Ul. 3 Maja.
  2. ul. Szkolna, Grobla i Pogodna do Jarców.

Czwartek, 24 I godz. 15.00

Ul. Pogodna od Jarców do końca.

Piątek, 25 I godz. 15.00

Ul. Wiśniowa od Grobli a następnie ul. Zacisze od ośrodka zdrowia.

Sobota, 26 I godz. 9.00

  1. Ul. Wyzwolenia od Niewiadomskich do ul. Kościuszki, kwatery i ul. Przemysłowa.
  2. Ul. Zielona od Ciśca do ul. Obrońców Węgierskiej Górki i ul. Plażowa.
  3. Potok  cz. III – ulice: Ogrodowa, Pogórze, Bukowa i Zacisze.

 

Niedziela, 27 I godz. 14.00

 

Os. XX-Lecia II RP blok 4 i 5.

Poniedziałek, 28 I godz. 15.00

Os. Leśniczówka.