Intencje mszalne zgłaszane są w kancelarii dla kościoła Przemienienia Pańskiego, oraz w zakrystii dla kościoła św. Katarzyny.

Intencje  Mszalne   od  24 lutego do  1 marca  2020 r.

Poniedziałek

 

24.2.2020

6.30

-

 

+ Karol Talik

+ Józef Walusiak z dziećmi Anią, Marcinem i Piotrusiem

17.00

-

O zdrowie i bł. Boże dla Karoliny Kurowskiej

 

Wtorek

25.2.2020

6.30

-

 

+ Franciszek Szczotka

 

17.00

 

-

 

+ Eugeniusz Mieszczak z rodziną

+ Janina Matuszek

 

Środa

Środa Popielcowa

26.2.2020

6.30

9.00

16.00

17.00

-

-

-

-

 

+ Anna Harlender

+ Roman Suchanek

+ Rozalia Fijak z mężem Karolem

+ Karol i Aniela Kubień

Czwartek

27.2.2020

6.30

 

-

 

+ Jan i Józef Szczotka z rodzicami

+ Rozalia Kupczak

17.00

 

-

 

+ Bolesław Pawlus z żoną i rodzicami

 

Piątek

 

28.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Anna Harlender

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

29.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

-

 

+ Teresa Janik

 

+ Arkadiusz Klimek

W intencji firmy „Metalpol” z podziękowaniem za 20- lecie istnienia. Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dyrekcji, całej załogi i ich rodzin

NIEDZIELA
I Niedziela Wielkiego Postu
1.3.2020

7.00

-

+ Anna Suchanek z rodzicami

8.30

-

Za parafian

10.00

-

-

 

Dziękczynna za przeżyte lata Krystyny i Franciszka. Z prośbą o dalsze łaski Boże

+ Kazimierz Rułka

11.30

-

Chrzcielna, Roczki: Lena Małkińska, Franciszek Kupczak, Gabriela Nieratka, Jan Biłka

18.00

-

 

 

+ Janina i Władysław Tomiczek

Intencje  Mszalne   od  17 lutego do  23 lutego  2020 r.

Poniedziałek

 

17.2.2020

6.30

-

-

+ Karol Talik

+ Wanda Pawlus

 

17.00

-

+ Władysława Szczotka

 

Wtorek

18.2.2020

6.30

-

 

+ Anna Harlender

 

17.00

 

-

-

+ Tadeusz Biegun

W intencji Julii Kupczak z okazji 18 urodzin. Z prośbą o Boże błogosławieństwo

Środa

19.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Jerzy Spirydon

 

+ Julia i Florian Wojtyła z synami

Czwartek

20.2.2020

6.30

 

-

 

+ Maria Dziedzic z mężem i dziećmi

 

17.00

 

-

 

+Marek Fiłończuk z ojcem Józefem

 

Piątek

 

21.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

-

+ Marek Suchanek z synem Dominikiem

 

++ z ostatnich pogrzebów

+ Tadeusz Pawlus z żoną Stanisławą

 

Sobota

Święto katedry św. Piotra Apostoła

22.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Anna Harlender

 

+ Sylwia Juraszek w 10 r. śm.

NIEDZIELA
VII NIEDZIELA ZWYKŁA
23.2.2020

7.00

-

Za parafian

8.30

-

+ Piotr Kupczak ( 25 r. śm.)

10.00

-

-

 

+ Władysław Kliś

+ siostry z Róży Marii Tetłak

 

11.30

-

+ Józef i Rozalia Piela

18.00

-

 

 

W 35 r. ślubu Małgorzaty i Jana o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata życie w małżeństwie

Intencje  Mszalne   od  10 lutego do  16 lutego  2020 r.

Poniedziałek

ŚW. SCHOLASTYKI, DZIEWICY

10.2.2020

6.30

-

-

+ Karol Talik

+ Stanisław i Helena Czech z rodzicami

 

17.00

-

O zdrowie i bł. Boże dla Szymona Bryś

 

Wtorek

11.2.2020

6.30

-

 

+ Władysław i Elżbieta Suchanek

 

17.00

 

-

 

+ Janusz Kulig

Środa

12.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

 

+ Anna Harlender

 

+ Janusz Kulig

Czwartek

13.2.2020

6.30

 

-

 

+ Roman Suchanek

 

17.00

 

-

 

+Maria Gaj

 

Piątek

ŚWIĘTYCH CYRYLA, MNICHA  I METODEGO BISKUPA, PATRONÓW EUROPY

14.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Anna Harlender

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

15.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Anna Suchanek

 

+ Florian i Julia Wojtyła z synami

NIEDZIELA
V NIEDZIELA ZWYKŁA
16.2.2020

7.00

-

+ Katarzyna Talik z rodzicami

8.30

-

+ Józef Skrzypek w 1 r. śm. z żoną Adelą

10.00

-

-

-

Za parafian

+ Stefania i Stanisław Pawlus

W intencji Klaudii z okazji 18 urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo

11.30

-

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla sióstr z Róży Marii Pieczarka

18.00

-

 

 

+ Franciszek i Marta Czech z dziećmi

Intencje  Mszalne   od  3 lutego do  9 lutego  2020 r.

Poniedziałek

3.2.2020

6.30

-

-

+ Władysława Szczotka

+ Jakub Machała

 

17.00

-

+ Anna i Stanisław Bogdałowie

 

Wtorek

4.2.2020

6.30

-

 

+ Anna Dyrlaga z mężem i zięciem Józefem

+ Sylwester Jarco

17.00

 

-

 

+ Teresa i Stefan Szwed

Środa

ŚW. AGATY, DZIEWICY I MĘCZENNICY

5.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

 

+ Mieczysław Ciuła z rodzicami teściami

 

Za zmarłe siostry oraz zmarłych członków rodzin Róży Różańcowej Janiny Gryglak

Czwartek

ŚW. MĘCZENNIKÓW PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY

6.2.2020

6.30

 

-

 

+ Jacek Dyrlaga

 

17.00

 

-

 

+ Alicja i Tadeusz Ciuła

+ Piotr Skrzypek

 

Piątek

7.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Maria Dyrlaga

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

8.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Bogumił Waliczek

 

Z podziękowaniem za dar życia z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Kornelii

NIEDZIELA
V NIEDZIELA ZWYKŁA
9.2.2020

7.00

-

+ siostry z Róży Marii Pieczarka

8.30

-

+ Stanisław i Stefania Pawlus

10.00

11.30

-

-

-

+ Stanisław i Helena Skrzypek

+ Franciszek Piela

Za parafian

18.00

-

 

+ Maria i Józef Łajczak z synami

Intencje  Mszalne   od  27 stycznia do  2 lutego  2020 r.

Poniedziałek

27.1.2020

6.30

-

-

+ Tadeusz Biegun od Chóru Parafialnego

Za parafian

 

17.00

-

+ Władysława Szczotka

 

Wtorek

Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu

28.1.2020

6.30

-

 

+ Andrzej Biegun ( 11 r. śm.)

 

17.00

 

-

 

+ Jan Piaseczyński

Środa

29.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

 

+ Janina i Kazimierz Zawada

+ Helena Dziedzic

+ Franciszek Juraszek z rodzicami

Czwartek

30.1.2020

6.30

 

-

 

+ Zofia i Stanisław Tomiczek

+ Piotr Skrzypek

 

17.00

 

-

 

+ Józef Dziedzic

 

Piątek

Wspomnienie św. Jana Bosko

31.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Jacek Dyrlaga

+ Maria Pawlus

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

1.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanego Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata oraz o nawrócenie grzeszników

+ Stanisław, Władysława i Józef Figura

NIEDZIELA
Święto Ofiarowania Pańskiego
2.2.2020

7.00

-

+ Józef Pawlus

8.30

-

O Boże błogosławieństwo dla Czesława z ok. 80 urodzin

10.00

-

-

-

Za parafian

W intencji Aleksandry i Wojciecha z ok. rocznicy ślubu

+ Emil Badura z żoną Stefanią z rodzicami

11.30

-

Chrzcielna i roczki: Martyna Witek, Gabriel Bożek, Oliwia Porębska, Helena Caputa, Filip Wolny

18.00

-

 

 

+ Stanisław Duraj

Intencje  Mszalne   od  20 stycznia do  26  STYCZNIA  2020 r.

Poniedziałek

20.1.2020

6.30

-

+ Władysława Szczotka

 

17.00

-

+ Helena i Franciszek Kupczak

 

Wtorek

Wspomnienie św. Agnieszki

21.1.2020

6.30

-

 

+ Tadeusz Biegun

 

17.00

 

-

 

+ Jan Machała z żoną Teresą

Środa

22.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

 

+ Agnieszka Marszałek z mężem Józefem

 

O wiarę, zdrowie i błogosławieństwo Boże dla sióstr i ich rodzin, sąsiadów z Róży z osiedla XX lecia RP

Czwartek

23.1.2020

6.30

 

-

 

+ Stanisław Siwiec

 

17.00

 

-

 

Wynagradzająca NSPJ i NSM za grzechy nasze i całego świata oraz o nawrócenie grzeszników

 

Piątek

Wspomnienie św. Franciszka Salezego

24.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Jacek Dyrlaga

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

25.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Tadeusz Biegun

 

+ Franciszek Juraszek z żoną Franciszką

NIEDZIELA
Trzecia Niedziela Zwykła
26.1.2020

7.00

-

W intencji Leona i Anny Kujszczyk w 45 r. ślubu

8.30

-

+ Rozalia i Franciszek Dyrlaga

10.00

-

-

+ Małgorzata Juraszek z rodzicami

+ Jan Dyrlaga

11.30

-

+ Jan Podgórzec ( r. śm.)

18.00

-

 

 

W intencji Gustawy i Jana z ok. 50- lecia ślubu

Intencje  Mszalne   od  13 stycznia do  19  STYCZNIA  2020 r.

Poniedziałek

13.1.2020

6.30

-

+ Władysława Szczotka

 

17.00

-

+ Jacek Dyrlaga

 

Wtorek

14.1.2020

6.30

-

 

+ Tadeusz Biegun

 

17.00

 

-

 

O siłę do walki z nałogiem dla pewnej osoby

Środa

15.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

 

+ Teodozja Fox

 

+ Mieczysław Bednarz

Czwartek

16.1.2020

6.30

 

-

 

+ Józef Siwiec

 

17.00

 

-

 

+ Katarzyna Dziedzic z mężem Eugeniuszem

 

Piątek

Wspomnienie św. Antoniego

17.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Mieczysław Bednarz

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

18.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Jacek Dyrlaga

 

+ Katarzyna i Eugeniusz Dziedzic

NIEDZIELA
Druga Niedziela Zwykła
19.1.2020

7.00

-

+ Anna i Franciszek Pawlus

8.30

-

+ Helena i Stanisław Piela

10.00

-

-

+ Henryk Wojtyła

+ Józef Motyka z rodzicami

11.30

-

+ Karol Kociołek ( 1 r. śm.)

18.00

-

 

 

Za parafian

Intencje  Mszalne   od  6 stycznia do  12  STYCZNIA  2020 r.

Poniedziałek

Objawienie Pańskie

6.1.2020

7.00

-

+ Katarzyna i Józef Misiarz

8.30

10.00

10.00

11.30

18.00

-

-

-

-

-

 

+ Stanisław Dyrlaga

Za parafian

+ ks. Stanisław Juraszek

+ Karol Kociołek

+ Stanisław Kasperek

 

 

 

Wtorek

7.1.2020

6.30

-

 

+ Tadeusz Biegun

+ Jerzy Spirydon

17.00

 

-

 

+ Stanisław Dziedzic

Środa

8.1.2020

6.30

17.00

-

-

 

-

+ Tomasz Bogdał

O błogosławieństwo Boże dla członków Akcji Katolickiej, Rady Parafialnej, Kręgu Domowego Kościoła i ich rodzin

+ Jacek Dyrlaga

Czwartek

9.1.2020

6.30

 

-

 

+ Mieczysław Bednarz

+ Zdzisław Ziółkowski

17.00

 

-

 

W intencji Agnieszki i dziecka z prośbą o błogosławieństwo Boże

 

Piątek

10.1.2020

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

 

+ Tadeusz Biegun

+ Jan i Maria Waligóra

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

11.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Józef Figura z synem Jerzym i córką Marią

+ Jan Dyrlaga

+ Helena Turska w I r. śm.

NIEDZIELA
ŚWIĘTO  CHRZTU PAŃSKIEGO
12.1.2020

7.00

-

+ Janina Jurasz z rodzicami i rodzeństwem

8.30

-

+ Eugeniusz i Katarzyna Dziedzic

10.00

-

-

+ Wiktoria i Jan Kuś

+ Krystyna i Czesław Stwora

11.30

-

Za parafian

18.00

-

 

 

+ Wojciech Klimek

Intencje  Mszalne   od  30 grudnia do  5  STYCZNIA  2020 r.

Poniedziałek

30.12.2019

6.30

 

-

 

+ Józef Jarco

 

17.00

 

-

 

+ Jan Potasiak ( 1 r. śm.)

Wtorek

31.12.2019

6.30

-

 

+ Franciszek Sygut z żoną Józefą

+ Mieczysław Stopka z rodzicami

17.00

 

-

 

Dziękczynna za cały rok 2019.

Środa

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

01.01.2020

7.00

8.30

10.00

10.00

11.30

18.00

-

-

-

-

-

-

Za parafian

+ Elżbieta i Franciszek Rułka

+ Jan Dziedzic

+ Jan i Franciszka Pawlus z rodzicami

W intencji Kingi Juraszek z ok. 18 urodzin. Z prośbą o błogosławieństwo Boże

+ Mieczysław Bednarz

 

Czwartek

 

WSPOMNIENIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU

2.01.2020

6.30

 

-

-

 

+ Jan Dziedzic

+ Piotr Skrzypek

17.00

 

-

 

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Michała i Alicji w Nowym Roku

 

Piątek

03.01.2020

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Jerzy Spirydon

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

04.01.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Mieczysław Bednarz

 

Dziękczynna za 75 lat życia

NIEDZIELA
II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
05.01.2020

7.00

-

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bogumiły

8.30

-

Za parafian

10.00

-

-

+ Władysław Trzeciak

Z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Wojtusia

11.30

-

Chrzcielna. Roczki: Marcin Czulak, Karolina Stopka

18.00

-

 

 

+ Roman i Genowefa Dziedzic

Więcej artykułów…