Intencje mszalne zgłaszane są w kancelarii dla kościoła Przemienienia Pańskiego, oraz w zakrystii dla kościoła św. Katarzyny.

Intencje  Mszalne   od  3  SIERPNIA do  9 SIERPNIA  2020 r.

Poniedziałek

3.8.2020

6.30

 

18.00

 

-

-

-

+ Gertruda Pajestka

+ Tadeusz Jasiewicz

+ Antoni Wieczorek z żoną Marią

 

 

 

 

Wtorek

Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya

4.8.2020

6.30

 

-

 

+ Zofia Biegun

 

18.00

 

-

 

W intencji członków z Róży Stanisława Biegun

 

Środa

5.8.2020

6.30

 

18.00

 

-

 

-

 

W intencji Magdaleny z ok. 40 r. urodzin

 

+ ks. Szymon Górny

Czwartek

Święto Przemienienia Pańskiego

6.8.2020

6.30

9.00

16.00

-

-

-

+ Gertruda Pajestka

+ Jan Sołtysek ( r. śm.)

W int. Julii i Marysi oraz Damiana Biegun z ok. urodzin

18.00

 

-

 

+ Franciszek Skrzypek z rodzicami i rodzeństwem

 

Piątek

7.8.2020

6.30

 

18.00

 

-

 

-

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

+ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

Wspomnienie św. Dominika

8.8.2020

6.30

 

18.00

 

 

-

 

-

-

+ Helena i Jan Jura z wnukiem Wojciechem

 

+ Łucja i Stanisław Widz

W intencji Zofii Imielskiej z ok. roczku

NIEDZIELA
ODPUST PARAFIALNY
9.8.2020

7.00

-

+ Andrzej Greń z rodzicami

8.30

-

+ Jan Biegun

10.00

11.30

15.00

-

-

-

+ Józef Kupczak

Suma za parafian

+ Franciszek Gołek w rocznicę śmierci ( na Przegibie- Butorzonce)

18.00

-

 

+ Henryk Walczak z ojcem Tadeuszem

 

1.

Sobota

7.00

+ Anna Żyrek

2.

Niedziela

8.00

+ Ryszard Grzegorzek ( 1 r. śm.)

2.

Niedziela

11.00

+ Jan i Joanna Kozubek z synem Stanisławem

3.

Poniedziałek

17.00

+ Sylwester Jarco

4.

Wtorek

7.00

+ Weronika Podgórzec

5.

Środa

17.00

+ Maria Kupczak oraz Aniela i Emilia

6.

Czwartek

7.00

+ Kazimierz Greń

7.

Piątek

17.00

W intencji Jadwigi Gawlińskiej 70 r. ur.

8.

Sobota

7.00

+ Katarzyna Machała

9.

Niedziela

8.00

+ Józef Stopka 27 r. śm. z rodzicami

9.

Niedziela

11.00

+ Jan i Anna Jurek

10.

Poniedziałek

17.00

+ Katarzyna Greń

11.

Wtorek

7.00

+ Marek Ryszka

12.

Środa

17.00

W intencji Maji z okazji I r. urodzin

13.

Czwartek

7.00

+ Stanisław Urbański

14.

Piątek

17.00

+ Maria Malina z mężem Władysławem

15.

Sobota

8.00

+ Stefania i Władysław Greń

15.

Sobota

11.00

+ Maria Urlich z synem Błażejem

16.

Niedziela

8.00

+ Józef Biegun ze synem Michałem i rodzicami

16.

Niedziela

11.00

+ Teresa Dziedzic ( 4 r. śm.)

17.

Poniedziałek

17.00

+ Helena Hojdys

18.

Wtorek

7.00

W intencji Leona z ok. 80 r. urodzin

19.

Środa

17.00

W intencji Alicji z ok.  18 r. urodzin

20.

Czwartek

7.00

+ Katarzyna Greń

21.

Piątek

17.00

+ Anna Michalec ( 8 r. śm.)

22.

Sobota

7.00

+ Marek Ryszka

23.

Niedziela

8.00

+ Marcin Chowaniec z siostrą Anną, żoną, synami i synowymi

23.

Niedziela

11.00

+ Roman Żyrek z żoną Marią, synem Jerzym

24.

Poniedziałek

17.00

+ Leon Stolarczyk z żoną Bronisławą

25.

Wtorek

7.00

+ Kazimierz Greń

26.

Środa

17.00

+ Józef Pawlus

27.

Czwartek

7.00

+ Stanisław Urbański

28.

Piątek

17.00

+ ks. Józef Talik

29.

Sobota

7.00

+ Anna Juraszek

30.

Niedziela

8.00

+ Emil Madejczyk z żoną Marią

30.

Niedziela

11.00

W intencji Marty i Marcina z ok. 5 r. ślubu

31.

Poniedziałek

17.00

+ Antoni i Zofia Feil z wnukiem Krzysztofem

Intencje  Mszalne   od  27  LIPCA do  2 SIERPNIA  2020 r.

Poniedziałek

27.7.2020

6.30

 

18.00

 

-

 

-

+ Adam Motyka

 

O błogosławieństwo Boże i dary Ducha św. dla Grażyny

 

 

 

 

Wtorek

28.7.2020

6.30

 

-

 

+ Mieczysław i Alicja Kania z córką Danutą

 

18.00

 

-

 

W intencji Nadii Szczotka z ok. 1 urodzin

 

Środa

Wspomnienie św. Marty

29.7.2020

6.30

 

18.00

 

-

 

-

 

+ Maria Skrzypek

 

W intencji Leona z ok. 70 urodzin i Zbigniewa z ok. 45 urodzin

Czwartek

30.7.2020

6.30

 

-

 

+ Zofia Biegun

 

18.00

 

-

 

+ Stanisław Wojtyła ( 3 r. śm.)

 

Piątek

 

Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli

31.7.2020

6.30

 

18.00

 

-

 

-

 

 

+ Józef Matuszny

 

+ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego

1.8.2020

6.30

 

18.00

 

 

-

 

-

-

-

+ Helena i Jan Jura z wnukiem Wojciechem

 

Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi

W intencji Róży z os. Wyzwolenia

+ Franciszek Piela

NIEDZIELA
XVIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA
2.8.2020

7.00

-

+ Julian Brodka

8.30

-

+ Jarosław Skrzypek

10.00

11.30

15.00

-

-

-

-

+ Andrzej Waligóra i Krystyna Dziedzic

Chrzcielna. Roczki.

+ Maria i Franciszek Stopka

W intencji Mateusza z ok. urodzin ( na Przegibie- Butorzonce)

18.00

-

 

+ Antoni Pawlus z żoną Władysławą