Intencje mszalne zgłaszane są w kancelarii dla kościoła Przemienienia Pańskiego, oraz w zakrystii dla kościoła św. Katarzyny.

Intencje  Mszalne   od  12 do  18 Listopada   2018 r.

Poniedziałek

Wspomnienie Świętego Jozafata

12.11.2018

6.30

-

+ Elżbieta Domżał

 

-

Za ++ z Róży do Krwi Chrystusa

17.00

-

+ Aniela Śliwa z córką Stefanią

 

-

+ Stefan i Teresa Szwed







 

 

Wtorek

Wspomnienie Pierwszych Męczenników Polski

13.11.2018

6.30

-

+ Stanisław Dziedzic

17.00

-

+ Władysław Fijak w 10 r. śmierci







 

 

Środa

14.11.2018

6.30

-

+ Paulina i Antoni Rabenda w rocznicę śmierci

 

-

+ Rudolf i Rozalia Biegun z synem Franciszkiem

17.00

-

+ Marcin i Katarzyna Hyla z rodzicami







 

 

Czwartek

15.11.2018

6.30

-

+ Maria Dziedzic

 

-

+ Stanisław Stasica

17.00

-

+ Marcin i Stefania Kupczak z synami i córką







 

 

Piątek

16.11.2018

6.30

-

+ Tomasz Bogdał

 

-

+ Józef Hyla

17.00

-

Za ++ z ostatnich pogrzebów







 

 

Sobota

Wspomnienie Świętej Elżbiety Węgierskiej

17.11.2018

6.30

-

+ Antoni i Aniela Pieczara

17.00

-

+ Cecylia Wolna







 

 

NIEDZIELA
33  niedziela zwykła
18.11.2018

 

7.00

-

W intencji Parafian

8.30

-

+ Franciszek Swety w rocznicę śmierci

10.00

-

+ Stanisław Kubień w 2 r. śmierci

-

+ Daniel Kaleta

11.30

-

+ Anna Czaniecka z teściową Marianną oraz Marią Fey

18.00

-

+ Jan Zając z żoną i synami








 

INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

LISTOPAD 2018 R.

1

Czwartek

8.00

+ Władysław Wojtyła w rocznicę śmierci

 

Czwartek

11.00

+ Stanisław Juraszek

2

Piątek

7.00

++ siostry z Róży różańcowej z ul. Pogodnej

 

Piątek

17.00

+ Marian Baca

3

Sobota

17.00

+ Józef Dyrlaga

4

Niedziela

8.00

O zdrowie i Boże bł. dla braci z Róży różańcowej Jana Stopki

 

Niedziela

11.00

+ Józef i Weronika Niszwic

5

Poniedziałek

17.00

+ Eugeniusz Greń

6

Wtorek

17.00

+ Anna i Franciszek Stasica

7

Środa

17.00

+ Jan i Joanna Sobel

8

Czwartek

17.00

+ Krystyna Dyrlaga

9

Piątek

17.00

+ Anna Oleś w 20 r. śmierci

10

Sobota

17.00

+ Henryk Juraszek

11

Niedziela

8.00

+ Włodzimierz Bukowczan z ojcem Józefem

 

Niedziela

11.00

+ Jan i Antonina Suchanek

12

Poniedziałek

17.00

+ Anna i Stanisław Gibas z synem Zdzisławem

13

Wtorek

17.00

+ Krystyna Dyrlaga

14

Środa

17.00

++ siostry z Róży różańcowej Anny Żur

15

Czwartek

17.00

+ Łucja Widz

16

Piątek

17.00

+ Maria Pawlus

17

Sobota

17.00

+ Łucja Widz

18

Niedziela

8.00

+ Józef Bukowczan z synem Włodzimierzem

 

Niedziela

11.00

+ Jan Biela w rocznicę śmierci

19

Poniedziałek

17.00

+ Łucja Widz

20

Wtorek

17.00

+ Krystyna Dyrlaga

21

Środa

17.00

+ Aniela Biegun w 1 r. śmierci

22

Czwartek

17.00

+ Łucja Widz

23

Piątek

17.00

+ Maria Pawlus

24

Sobota

7.00

+ Aniela i Maksymilian Kuchejda z wnukiem Marcinem

25

Niedziela

8.00

+ Jan Golec

 

Niedziela

11.00

+ Maria Bukowczan

26

Poniedziałek

17.00

+ Maria Urlych z synem Błażejem

27

Wtorek

17.00

+ Łucja Widz

28

Środa

17.00

+ Władysław Tomaszek w 1 r. śmierci

29

Czwartek

17.00

+ Władysława Ficoń

30

Piątek

17.00

+ Andrzej Rusek