Intencje mszalne zgłaszane są w kancelarii dla kościoła Przemienienia Pańskiego, oraz w zakrystii dla kościoła św. Katarzyny.

intencje mszalne od  15   do   21  stycznia   2018 r.

 

 

 

Poniedziałek

15.01.2018

6.30

-

+ Antoni Ripel

 

-

+ Jan Urbański

 

-

+ Franciszek Kalfas

17.00

-

+ Braci z Róży różańcowej Wincentego Sprychy i ich rodzin







 

 

Wtorek

16.01.2018

6.30

-

W intencji rodziny Heleny Dziedzic o Boże bł. oraz za syna i córkę

17.00

-

+ Maria i Franciszek Lazar







 

 

Środa

wspomnienie świętego Antoniego Opota

17.01.2018

6.30

-

+ Jan i Aniela Figura

 

-

O zdrowie i Boże bł. dla Anny z ok. urodzin

17.00

-

+ Janina i Władysław Tomiczek







 

 

Czwartek

18.01.2018

6.30

-

+ Józef Mędrala

17.00

-

+ Rozalia Talik







 

 

Piątek

wspomnienie świętego Józefa Sebastiana Pelczara

19.01.2018

6.30

-

+ Michalina Mętel

 

-

+ Jan Juraszek

17.00

-

Za ++ z ostatnich pogrzebów







 

 

Sobota

20.01.2018

6.30

-

+ Józef Mędrala

18.00

-

+ Władysław Juraszek







 

 

NIEDZIELA
3 niedziela zwykła
21.01.2018

 

7.00

-

+ Józef Pawlus

8.30

-

+ Maria Łajczak z mężem i synami

10.00

-

+ Henryk Wojtyła

-

Dziękczynna w intencji Władysława Figury o Boże bł. z ok. 80 urodzin

11.30

-

W intencji Parafian

18.00

-

+ Jan Machała z żoną Teresą








INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ GRUDZIEŃ 2017 R.

1

Piątek

17.00

+ Wiktoria i Michał Dziedzic

2

Sobota

17.00

+ Józef Bukowczan w 15 r. śmierci

3

Niedziela

8.00

+ Jadwiga i Jan Ferster

 

Niedziela

11.00

+ Helena i Czesław Stopka

4

Poniedziałek

7.00

+ Katarzyna i Józef Kosiec z synem Andrzejem

5

Wtorek

7.00

+ Leonard Lewandowski

6

Środa

7.00

+ Włodzimierz Fijak

7

Czwartek

7.00

+ Maria Bukowczan z rodzicami

8

Piątek

7.00

+ Aniela i Jan Jurasz

 

Piątek

17.00

+ Marek Niewdana

9

Sobota

7.00

W intencji Dominika w 18 urodziny o Boże bł.

10

Niedziela

8.00

Za ++ siostry z Róży różańcowej Anny Żur

 

Niedziela

11.00

+ Andrzej i Franciszka Kuchejda z synami

11

Poniedziałek

7.00

+ Władysław Kupczak z żoną Józefą

12

Wtorek

7.00

+ Zofia Sznigier

13

Środa

7.00

+ Zofia Sznigier

14

Czwartek

7.00

+ Anna Jurek

15

Piątek

7.00

+ Anna Jurek

16

Sobota

7.00

+ Anna i Andrzej Ferster

17

Niedziela

8.00

+ Jan Adamczyk

 

Niedziela

11.00

W intencji Sabiny z ok. 18 urodzin o Boże bł.

18

Poniedziałek

7.00

+ Włodzimierz Fijak

19

Wtorek

7.00

+ Zofia Sznigier

20

Środa

7.00

+ Anna Jurek

21

Czwartek

7.00

+ Krzysztof Golec w 2 r. śmierci

22

Piątek

7.00

+ Zofia Sznigier

23

Sobota

7.00

+ Jadwiga i Jan Ferster

24

Niedziela

8.00

O pogłębienie wiary, miłości i zgodę w rodzinie i w sąsiedztwie z Potoka

 

Niedziela

11.00

+ Franciszek Juraszek

25

Poniedziałek

Pasterka

+ Władysław Wojtyła z teściami i zięciami

 

Poniedziałek

Pasterka

+ Ludwika i Michał Szczotka

 

Poniedziałek

8.00

Dziękczynno – błagalna w 20 r. ślubu Arkadiusza i Marty Biegun

 

Poniedziałek

11.00

+ Stanisław Adamczyk z żoną Marią

26

Wtorek

8.00

+ Stanisław Juraszek

 

Wtorek

11.00

+ Zofia Skrzypek z synem Janem i córką Teresą

27

Środa

7.00

+ Zofia Sznigier

28

Czwartek

7.00

+ Anna Jurek

29

Piątek

7.00

+ Anna Jurek

30

Sobota

7.00

+ Zofia Sznigier

31

Niedziela

8.00

W intencji Marii z ok. 70 urodzin o Boże bł.

 

Niedziela

11.00

+ Jan Golec