Intencje mszalne zgłaszane są w kancelarii dla kościoła Przemienienia Pańskiego, oraz w zakrystii dla kościoła św. Katarzyny.

Intencje  Mszalne   od  18 listopada do  25  listopada   2019 r.

Poniedziałek

Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny

18.11.2019

6.30

 

 

-

-

+ Daniel Kaleta

+ Roman Duraj

 

17.00

 

-

 

O zdrowie dla Małgorzaty

Wtorek

Wspomnienie bł. Salomei

19.11.2019

6.30

-

 

+ Elżbieta Sołtysek

+ Andrzej Dziedzic w 4 rocznicę śmierci

17.00

 

-

 

+ Maria Pfeifer

Środa

Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

20.11.2019

6.30

 

10.00

 

17.00

-

-

-

 

-

+ ks. Szymon Górny

+ Roman Duraj

W intencji Jubilatów którzy obchodzą 60 i 50- lecie małżeństwa z Gminy Węgierska Górka od Wójta Piotra Tyrlika

+ Franciszek Wawak z rodzicami i Marię Stodolak

 

Czwartek

Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

21.11.2019

6.30

 

-

 

+ Wiktoria Biegun

 

17.00

 

-

 

+ Marcin i Stefania Kupczak z synem Stanisławem

 

Piątek

Wspomnienie św. Cecylii

22.11.2019

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

-

 

+ ks. Szymon Górny

+ Jacek Dyrlaga

 

++ z ostatnich pogrzebów

W intencji chórzystów i ich rodzin o dary Ducha św. i wstawiennictwo św. Cecylii

Sobota

23.11.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Rudolf Weissenteiner

 

+ Jan Dyrlaga

NIEDZIELA
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
24.11.2019

7.00

-

+ Katarzyna i Eugeniusz Dziedzic

8.30

-

+ Franciszek Ficoń i zmarłych z rodziny

10.00

-

-

Za parafian

+ Józef Bukowczan z synem Włodzimierzem

11.30

-

+ Ludwika Stojek

18.00

-

 

 

+ Maria Janota w 10 r. śmierci

Intencje  Mszalne   od  11 listopada do  17  listopada   2019 r.

Poniedziałek

Wspomnienie św. Marcina z Tours

11.11.2019

6.30

 

10.00

-

 

-

+ Bronisława i Leon Stolarczyk z rodziną

 

Za Ojczyznę od Wójta i Ośrodka Promocji Gminy

17.00

 

-

 

+ Grzegorz Gluza z rodzicami

Wtorek

Wspomnienie św. Jozafata

12.11.2019

6.30

-

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

 

-

 

+ Aniela Śliwa z córką Stefanią

Środa

Wspomnienie Pierwszych Męczenników Polski

13.11.2019

6.30

 

17.00

-

-

-

+ Stanisław Dziedzic

+ Roman Duraj

Za żyjące  i zmarłe siostry z Róży Katarzyny

 

Czwartek

14.11.2019

6.30

 

-

 

+ Jan Suchanek w 1 r. śm.

+ Stanisław Kubień ( 3 r. śm.)

17.00

 

-

 

+ Stanislaw Ficoń

 

Piątek

15.11.2019

6.30

 

 

17.00

-

 

 

-

 

+ Jan Juraszek z rodzicami

+ Stanisław Dziedzic

 

++ z ostatnich pogrzebów

Sobota

16.11.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Stanisław Krutak

 

+ Jan Paciorek

NIEDZIELA
XXXIII Niedziela Zwykła
17.11.2019

7.00

-

+ Jan i Władysława Kaleta

8.30

-

Za parafian

10.00

-

-

+ Cecylia Wolna

+ Włodzimierz Bukowczan z ojcem Józefem

11.30

-

+ Józef Mika z żoną Józefą

18.00

-

 

 

+ Zofia Gluza z rodzicami i braćmi

INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

LISTOPAD  2019 R.

1.

Piątek

8.00

+ Stanisław Juraszek

Piątek

11.00

+ Weronika i Józef Niszwic

2.

Sobota

7.00

+ Anna Greń z rodzicami

 

Sobota

17.00

+ Józef Motyka ze zmarłymi z rodziny

3.

Niedziela

8.00

+ Karolina i Rudolf Kociołek

Niedziela

11.00

+ Maria, Anna, Teresa , Zofia z domu Wolny

4.

Poniedziałek

17.00

+ Jadwiga Waligóra

5.

Wtorek

17.00

+ Jan Caputa

6.

Środa

17.00

+ Leonard Lewandowski

7.

Czwartek

17.00

+ Jan i Joanna Sobel

8.

Piątek

17.00

+ Jan Pawlik w I r. śm. z rodzicami i siostrą

9.

Sobota

17.00

+ Jan Tomiczek

10.

Niedziela

8.00

+ siostry z Róży różańcowej z ul. Pogodnej i zmarli z ich rodzin

Niedziela

11.00

+ Jan Biela

11.

Poniedziałek

17.00

+ Franciszek i Aniela dyrlaga

12.

Wtorek

17.00

+ Ferdynand Skrzypek

13.

Środa

17.00

+ Jerzy Szczepański

14.

Czwartek

17.00

+ Ryszard Grzegorzek

15.

Piątek

17.00

+ Jan Tomiczek

16.

Sobota

17.00

W intencji Amelii z okazji I urodzin o Boże błog. i zdrowie

17.

Niedziela

8.00

+ Stanisław i Waleria Dziedzic

Niedziela

11.00

+ Jan Hyla w 1 r. śm.

18.

Poniedziałek

17.00

+ Jerzy Szczepański

19.

Wtorek

17.00

+ Jadwiga waligóra

20.

Środa

17.00

+ Jadwiga i Czesław Cender w r. śm.

21.

Czwartek

17.00

+ Ryszard Grzegorzek

22.

Piątek

17.00

+ Kazimierz Warężak

23.

Sobota

17.00

+ Jan Tomiczek

24.

Niedziela

8.00

+ zmarli z Potoka

Niedziela

11.00

+ Maria Urlich z synem Błażejem

25.

Poniedziałek

7.00

+ Katarzyna Kosiec z mężem Józefem i synem Andrzejem

Poniedziałek

9.00

W intencji Kolejarzy

Poniedziałek

11.00

+ Jadwiga Waligóra

Poniedziałek

17.00

+ Henryka Urbanowska

26.

Wtorek

17.00

+ Władysław Tomaszek

27.

Środa

17.00

+ Józef i Franciszka Waligóra

28.

Czwartek

17.00

+ Ferdynand Skrzypek

29.

Piątek

17.00

+ Jerzy Szczepański

30.

Sobota

17.00

+ Piotr Kaleta

 

Intencje  Mszalne   od  4 listopada do  10  listopada   2019 r.

Poniedziałek

Wspomnienie św. Karola Boromeusza

4.11.2019

6.30

-

 

+ Rudolf Weissensteiner

+ Roman Duraj

17.00

 

-

 

+ Andrzej i Aniela Jarco z rodzicami

Wtorek

5.11.2019

6.30

-

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

 

-

 

++ z róży różańcowej z os. Wyzwolenia i zmarłych z ich rodzin

Środa

6.11.2019

6.30

 

17.00

-

-

-

+ Barbara Jasiewicz

+ Józef Kaleta

+ Andrzej i Aniela Jarco z rodzicami

 

Czwartek

7.11.2019

6.30

 

-

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

17.00

 

-

 

+ Przemek Gawliński

 

Piątek

8.11.2019

6.30

 

 

17.00

-

 

 

-

 

+ Oskar Szczotka

+ Zdzisław Zawada

 

++ z ostatnich pogrzebów

Sobota

Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki laterańskiej

9.11.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Franciszek Giźlar

 

+ Józef i Janina Tyrlik

NIEDZIELA
XXXI  niedziela zwykła
10.11.2019

7.00

-

+ Franciszka i Kazimierz Bednarz

8.30

-

+ Rozalia i Franciszek Dyrlaga

10.00

-

-

Za parafian

+ Andrzej Gaweł z rodzicami

11.30

-

+ Oskar Szczotka w 1 r. śm.

18.00

-

 

 

+ Janina Jurasz