Intencje mszalne zgłaszane są w kancelarii dla kościoła Przemienienia Pańskiego, oraz w zakrystii dla kościoła św. Katarzyny.

Intencje  Mszalne   od  13 stycznia do  19  STYCZNIA  2020 r.

Poniedziałek

13.1.2020

6.30

-

+ Władysława Szczotka

 

17.00

-

+ Jacek Dyrlaga

 

Wtorek

14.1.2020

6.30

-

 

+ Tadeusz Biegun

 

17.00

 

-

 

O siłę do walki z nałogiem dla pewnej osoby

Środa

15.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

 

+ Teodozja Fox

 

+ Mieczysław Bednarz

Czwartek

16.1.2020

6.30

 

-

 

+ Józef Siwiec

 

17.00

 

-

 

+ Katarzyna Dziedzic z mężem Eugeniuszem

 

Piątek

Wspomnienie św. Antoniego

17.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Mieczysław Bednarz

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

18.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Jacek Dyrlaga

 

+ Katarzyna i Eugeniusz Dziedzic

NIEDZIELA
Druga Niedziela Zwykła
19.1.2020

7.00

-

+ Anna i Franciszek Pawlus

8.30

-

+ Helena i Stanisław Piela

10.00

-

-

+ Henryk Wojtyła

+ Józef Motyka z rodzicami

11.30

-

+ Karol Kociołek ( 1 r. śm.)

18.00

-

 

 

Za parafian

Intencje  Mszalne   od  6 stycznia do  12  STYCZNIA  2020 r.

Poniedziałek

Objawienie Pańskie

6.1.2020

7.00

-

+ Katarzyna i Józef Misiarz

8.30

10.00

10.00

11.30

18.00

-

-

-

-

-

 

+ Stanisław Dyrlaga

Za parafian

+ ks. Stanisław Juraszek

+ Karol Kociołek

+ Stanisław Kasperek

 

 

 

Wtorek

7.1.2020

6.30

-

 

+ Tadeusz Biegun

+ Jerzy Spirydon

17.00

 

-

 

+ Stanisław Dziedzic

Środa

8.1.2020

6.30

17.00

-

-

 

-

+ Tomasz Bogdał

O błogosławieństwo Boże dla członków Akcji Katolickiej, Rady Parafialnej, Kręgu Domowego Kościoła i ich rodzin

+ Jacek Dyrlaga

Czwartek

9.1.2020

6.30

 

-

 

+ Mieczysław Bednarz

+ Zdzisław Ziółkowski

17.00

 

-

 

W intencji Agnieszki i dziecka z prośbą o błogosławieństwo Boże

 

Piątek

10.1.2020

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

 

+ Tadeusz Biegun

+ Jan i Maria Waligóra

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

11.1.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Józef Figura z synem Jerzym i córką Marią

+ Jan Dyrlaga

+ Helena Turska w I r. śm.

NIEDZIELA
ŚWIĘTO  CHRZTU PAŃSKIEGO
12.1.2020

7.00

-

+ Janina Jurasz z rodzicami i rodzeństwem

8.30

-

+ Eugeniusz i Katarzyna Dziedzic

10.00

-

-

+ Wiktoria i Jan Kuś

+ Krystyna i Czesław Stwora

11.30

-

Za parafian

18.00

-

 

 

+ Wojciech Klimek

Intencje  Mszalne   od  30 grudnia do  5  STYCZNIA  2020 r.

Poniedziałek

30.12.2019

6.30

 

-

 

+ Józef Jarco

 

17.00

 

-

 

+ Jan Potasiak ( 1 r. śm.)

Wtorek

31.12.2019

6.30

-

 

+ Franciszek Sygut z żoną Józefą

+ Mieczysław Stopka z rodzicami

17.00

 

-

 

Dziękczynna za cały rok 2019.

Środa

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

01.01.2020

7.00

8.30

10.00

10.00

11.30

18.00

-

-

-

-

-

-

Za parafian

+ Elżbieta i Franciszek Rułka

+ Jan Dziedzic

+ Jan i Franciszka Pawlus z rodzicami

W intencji Kingi Juraszek z ok. 18 urodzin. Z prośbą o błogosławieństwo Boże

+ Mieczysław Bednarz

 

Czwartek

 

WSPOMNIENIE ŚW. BAZYLEGO WIELKIEGO I GRZEGORZA Z NAZJANZU

2.01.2020

6.30

 

-

-

 

+ Jan Dziedzic

+ Piotr Skrzypek

17.00

 

-

 

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Michała i Alicji w Nowym Roku

 

Piątek

03.01.2020

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Jerzy Spirydon

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

04.01.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Mieczysław Bednarz

 

Dziękczynna za 75 lat życia

NIEDZIELA
II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
05.01.2020

7.00

-

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Bogumiły

8.30

-

Za parafian

10.00

-

-

+ Władysław Trzeciak

Z podziękowaniem za dar życia i z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Wojtusia

11.30

-

Chrzcielna. Roczki: Marcin Czulak, Karolina Stopka

18.00

-

 

 

+ Roman i Genowefa Dziedzic

INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

STYCZEŃ  2020 R.

1.

Wtorek/Środa

24.00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla pań sprzątających kościół świętej Katarzyny i dla ich rodzin

1.

Środa

8.00

+ Tadeusz Piela

1.

Środa

11.00

+ Andrzej Rusek

2.

Czwartek

7.00

+ Jan Stolarczyk

3.

Piątek

7.00

+ Józef Fijak

4.

Sobota

7.00

+ Władysław Juraszek

5.

Niedziela

8.00

+ Franciszek Kociołek

Niedziela

11.00

+ Ludwik Szapert w 6 rocznicę śmierci

6.

Poniedziałek

8.00

+ Genowefa Pawlus z mężem Franciszkiem i rodzicami

6.

Poniedziałek

11.00

+ Maria Figura ( 10 r. śm.)

7.

Wtorek

7.00

+ Józef Kania

8.

Środa

7.00

+ Tadeusz Piela

9.

Czwartek

7.00

+ Stefan Stasica z żoną Marią

10.

Piątek

7.00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie

11.

Sobota

7.00

+ Maria Wojtyła

12.

Niedziela

8.00

+ Franciszek  i Anna Dyrlaga

Niedziela

11.00

+ Franciszek Juraszek

13.

Poniedziałek

7.00

+ Wiesław Biegun

14.

Wtorek

7.00

+ Józef Fijak

15.

Środa

7.00

+ Robert Płoskonka ( 7 r. śm.)

16.

Czwartek

7.00

+ Wiesław Kublin

17.

Piątek

7.00

+ Józef Kania

18.

Sobota

7.00

+ Jan Biegun 2 r. śm.

19.

Niedziela

8.00

+ Ignacy i Elżbieta Zając

Niedziela

11.00

+ Józef Motyka

20.

Poniedziałek

7.00

+ Tadeusz Piela

21.

Wtorek

7.00

+ Władysława Polak (2 r. śm.)

22.

Środa

7.00

+ Leonard Lewandowski

23.

Czwartek

7.00

+ Władysław Juraszek

24.

Piątek

7.00

+ Wiesław Biegun

25.

Sobota

7.00

+ Maria Wojtyła

26.

Niedziela

8.00

+ Leonard i Daniel Lewandowscy

Niedziela

11.00

W intencji Teresy i Andrzeja Tomiczek z ok. 50 r. ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże

27.

Poniedziałek

7.00

+ Jan Stasica z żoną Stefanią

28.

Wtorek

7.00

+ Wiesław Kublin

29.

Środa

7.00

+ Tomasz i Waleria Machała

30.

Czwartek

7.00

+ Andrzej Szczotka

31.

Piątek

7.00

+ Michał Biegun

Intencje  Mszalne   od  23 grudnia do  29  grudnia  2019 r.

Poniedziałek

23.12.2019

6.30

 

 

-

 

+ Maria i Feliks Czulak

+ Maria Madejczyk

17.00

 

-

 

+ Antoni Adamczyk

Wtorek

24.12.2019

6.30

-

 

+ Helena Stasicka

+ Maria Kaleta

+ Jerzy Spirydon

24.00

 

-

 

+ Za parafian

+ Jan Pieczarka ( 3 r. śm.)

+ Antoni i Franciszka Wolny

 

Środa

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

25.12.2019

7.00

8.30

10.00

 

11.30

18.00

-

-

-

-

-

-

+ Stanisław Jurasz z żoną Julią i synem Janem

+ Helena i Jan Jura z wnukiem Wojciechem

+ Rudolf Skrzyp z rodzicami i rodzeństwem

+ Jan Biegun z synem Józefem

+ Roman i Aleksandra Figat

+ Marcin Wolny

Czwartek

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO SZCZEPANA

26.12.2019

7.00

8.30

10.00

 

11.30

18.00

-

-

-

-

-

-

+ Janina i Ludwik Ciurla

+ Mieczysław i Rozalia Pawlus

+ Krystyna Dziedzic

+ Joanna i Józef Słowik z rodzicami

Chrzcielna. Roczki: Martyna Podgórzec

+ Tadeusz Dziedzic z rodzicami

 

 

 

 

Piątek

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO JANA, APOSTOŁA

27.12.2019

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

+ Stanisława i Stanisław Gawlas z zięciem Ludwikiem

+ Teodozja Fox

 

++ z ostatnich pogrzebów

Sobota

ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW, MĘCZENNIKÓW

28.12.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Zdzisław Zawada wraz z tatą Władysławem

 

+ Alfreda i Jan Pawlus z rodzicami i rodzeństwem

NIEDZIELA
ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY  JEZUSA, MARYI I JÓZEFA
29.12.2019

7.00

-

+ Katarzyna i Eugeniusz Dziedzic

8.30

-

+ Maria i Andrzej Biegun

10.00

-

-

+ Maria Pawlus z synem Janem i rodzicami

+ Józef Urbański z rodzicami

11.30

-

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stefanii Juraszek z ok. 80 urodzin

18.00

-

 

 

Za parafian

Intencje  Mszalne   od  16 grudnia do  22  grudnia  2019 r.

Poniedziałek

16.12.2019

16.12.2019

6.30

 

-

 

+ Wiktoria Figura z mężem Leonem i dziećmi

 

17.00

 

-

 

+ Barbara i Tadeusz Piela

Wtorek

17.12.2019

6.30

-

 

+ Helena Stasicka

+ Zofia Pieczarka

17.00

 

-

 

+ Lubosz Cieślar

Środa

18.12.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

+ Janina Matuszek

 

+ Maria Leżohubska z mężem Jerzym

 

Czwartek

19.12.2019

6.30

 

-

 

+ Helena Stasicka

 

17.00

 

-

 

+ Kazimierz Dziedzic

 

Piątek

20.12.2019

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

 

+ Jacek Dyrlaga

+ Teodozja Fox

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

21.12.2019

6.30

 

17.00

-

-

-

 

+ Helena Stasicka

+ Józef Suchanek z żoną  Katarzyną

+ Marek Kaleta

NIEDZIELA
IV niedziela adwentu
22.12.2019

7.00

-

Za parafian

8.30

-

+ Piotr Hyla

10.00

-

-

+ Tomasz Maślanka z żoną Marią

+ Michał Pawełek

11.30

-

+ Przemek Gawliński

18.00

-

 

 

+ Wojciech Jopek

Intencje  Mszalne   od  9 grudnia do  15  grudnia  2019 r.

Poniedziałek

9.12.2019

6.30

 

 

-

-

+ Helena Stasicka

Za parafian

 

17.00

 

-

 

+ Wiesław Talik

+ Kazimierz Rułka

 

Wtorek

10.12.2019

6.30

-

 

+ Ludwik Burda z rodzicami i teściami

+ Teodozja Fox

17.00

 

-

 

+ Anna i Andrzej Ferster

Środa

11.12.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

+ Otylia i Ferdynand Barabasz z synem Andrzejem

 

+ Maciej Brodka

 

Czwartek

12.12.2019

6.30

 

-

 

+ Zdzisław Zawada

 

17.00

 

-

 

+ Jadwiga i Jan Ferster

 

Piątek

Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy

13.12.2019

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

 

+ Rozalia Tetłak z mężem, córką Marią i synem Franciszkiem

+ Jacek Dyrlaga

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

Wspomnienie św. Jana od Krzyża

14.12.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Maria Frej i Anna Czaniecka

 

+ Rozalia i Jan Tetłak

NIEDZIELA
III Niedziela Adwentu
15.12.2019

7.00

-

Za parafian

8.30

-

+ Janusz Winsz w 6 r. śm.

10.00

-

-

+ Andrzej Wala z rodzicami i braćmi

O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny ( 1 r. śm.) oraz dla Jakuba

11.30

-

+ Maria Ciuła ( 20 r. śm.)

18.00

-

 

 

+ Henryk Walczak z ojcem Tadeuszem

Intencje  Mszalne   od  2 grudnia do  8  grudnia  2019 r.

Poniedziałek

2.12.2019

6.30

 

 

-

-

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Stanisław i Genowefa Biegun

 

17.00

 

-

-

 

+ Władysław i Kazimiera Żur

+ Kazimierz Rułka

Wtorek

Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

3.12.2019

6.30

-

 

+ Ks. Szymon Górny

+ Zofia Pieczarka

17.00

 

-

 

W intencji Jadwigi Zając w 85 rocznicę urodzin. Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże

Środa

4.12.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

+ Helena Czech

 

+ Rozalia i Franciszek Dyrlaga

 

Czwartek

5.12.2019

6.30

 

-

 

+ Edward Gawliński

 

17.00

 

-

 

+ Maria Pfeifer

 

Piątek

Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

6.12.2019

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

 

Dusze w czyśćcu cierpiące

+ Aleksandra Juraszek

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa

7.12.2019

6.30

 

17.00

-

-

-

 

Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa

+ Józef Pszczółka z żoną Franciszką

+ Rudolf Weissensteiner

NIEDZIELA
II niedziela adwentu
8.12.2019

7.00

-

W intencji Radia Maryja i TV Trwam ich słuchaczy z okazji 28 rocznicy jego powstania

8.30

-

+ Jan Żyrek ( 6 r. śm.)

10.00

-

-

+ Sławomir Cupek

W intencji Stanisława z okazji 25- lecia abstynencji

11.30

-

O błogosławieństwo Boże dla pszczelarzy z Koła Węgierska Górka

18.00

-

 

 

+ Maria Bukowczan z rodzicami

INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

GRUDZIEŃ  2019 R.

1.

Niedziela

8.00

+ Zygmunt i Genowefa Tomiczek

Niedziela

11.00

+ Helena Stopka z mężem Czesławem

2.

Poniedziałek

7.00

+ Katarzyna Kosiec ( 14 r. śm.) z mężem Józefem i synem Andrzejem

3.

Wtorek

7.00

+ Franciszek Juraszek

4.

Środa

7.00

+ Ryszard Grzegorzek

 

Środa

10.00

O Boże błogosławieństwo i łaski za wstawiennictwem św. Barbary dla Górników- Emerytów i ich rodzin

5.

Czwartek

7.00

+ Jerzy Szczepański

6.

Piątek

7.00

+ Bronisław Biela

7.

Sobota

7.00

+ Piotr Kaleta

8.

Niedziela

8.00

+ Jan Adamczyk w 24 r. śm.

Niedziela

11.00

+ Andrzej Kuchejda z żoną Franciszką i synami

9.

Poniedziałek

7.00

+ Stanisław Dziedzic

10.

Wtorek

7.00

+ Ferdynand Skrzypek

11.

Środa

7.00

+ Ryszard Grzegorzek

12.

Czwartek

7.00

+ Piotr Kaleta

13.

Piątek

7.00

+ Maria i Stanisław Waligóra

14.

Sobota

7.00

+ Jerzy Szczepański

15.

Niedziela

8.00

+ Wiktoria Biegun ( 20 r. śm.)

Niedziela

11.00

W intencji Joanny i Mirosława Tirak z ok. 10 r. ślubu

16.

Poniedziałek

7.00

+ Jan Stolarczyk

17.

Wtorek

7.00

+ Piotr Kaleta

18.

Środa

7.00

+ Jan Stolarczyk

19.

Czwartek

7.00

+ Ferdynand Skrzypek

20.

Piątek

7.00

+ Mieczysław Gołek

21.

Sobota

7.00

+ Ryszard Grzegorzek

22.

Niedziela

8.00

+ Katarzyna i Ferdynand Stolarczyk

Niedziela

11.00

+ Zofia i Władysław Skrzypek z córką Teresą i synem Janem

23.

Poniedziałek

7.00

+ Piotr Kaleta

24.

Wtorek

7.00

+ Jan Juraszek

25

Pasterka

+ Władysław Wojtyła z żoną i zięciami

Pasterka

+ Władysław i Maria Biegun z rodzicami

25.

Środa

8.00

+ Teresa- Jadwiga Skrzypek

Środa

11.00

+ Leonard Lewandowski

26.

Czwartek

8.00

+ Czesław Figura

Czwartek

11.00

+ Stanisław Juraszek

27.

Piątek

7.00

+ Jan Stolarczyk

28.

Sobota

7.00

+ Maria Wojtyła

29.

Niedziela

8.00

+ Kazimierz Jopek z rodzicami

Niedziela

11.00

+ Andrzej Waligóra z rodzicami

30.

Poniedziałek

7.00

+ Ferdynand Skrzypek

31.

Wtorek

7.00

+ Jan Stolarczyk

Więcej artykułów…