ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE ( KOLĘDA) A.D. 2019/2020, cz. II.

Wtorek, 7 I godz. 14.00

Zarębek od Kościoła

Środa, 8 I godz. 9.00

Od Miziów pl. Skrzypków, Stopków i w dół do Brodków

Środa, 8 I godz. 15.00

  1. Fabryczna do Wyzwolenia do Kujszczyków
  2. Os. Wyzwolenia bloki 1,2,3,4,5

Czwartek , 9 I godz. 9.00

Wyzwolenia od Suchanków i ul. Obrońców Węgierskiej Górki do Marszałków, Kaniów i Wojtyłów

Czwartek, 9 I godz. 14.00

Os. XX lecia blok 4 i 5

Piątek, 10 I godz. 9.00

Od pl. Pawlusów do Jana Dędysa w pl. Kowali

Piątek, 10 I godz. 14.00

Os. XX lecia blok 7 kl. I i II

Piątek, 10 I godz. 15.00

Os. XX lecia blok 10-11, kl. I i II

Sobota, 11 I godz. 9.00

  1. Od Jana Dyrlagi stolarza do Romana Jopka u Waligórów
  2. Od przystanku PKP w Cięcinie w str. Kościoła św. Katarzyny po obu stronach, ul. Św. Katarzyny poza szkołę do Dyrlagów i poza kościół
  3. Pl. Stolarczyków i pl. Greniów

Niedziela, 12 I godz. 14.00

Oś. XX lecia blok 7 kl. III i blok 8-9 kl. I

Poniedziałek, 13 I godz. 9.00

  1. Potok cz. II – ulice- Za Torem, 3 Maja, Klonowa, Dębowa, Sosnowa

Wtorek , 14 I godz. 9.00

  1. Ul. Niepodległości Polski od torów w stronę Wieprza, pod Kopiec i Solany
  2. Zielona od Ciśca do ul. Obrońców Węgierskiej Górki i Plażowa

Środa, 15 I godz. 9.00

  1. Ul. Niepodległości Polski od torów w stronę Cięciny, Pl. Szczuroni do mostu na Cięcince
  2. Potok cz. III – ulice: Ogrodowa, Pogórze, Bukowa i Zacisze

Czwartek, 16 I godz. 9.00

  1. Oś. Leśniczówka
  2. Kamienna

Piątek, 17 I godz. 15.00

  1. Od strażnicy poza cmentarz do mostu na Sole

Sobota, 18 I godz. 9.00

  1. Od Marii Jeleśniańskiej do Jana Dyrlagi przy cmentarzu

Niedziela, 19 I godz. 14.00

  1. Os. XX lecia blok 8-9, kl. II i III

Poniedziałek , 20 I godz. 9.00

  1. Pl. Kociołków i pl. Dziedziców

Wtorek, 21 I godz. 9.00

  1. Zielona od Egnerów nuery parzyste do Fiedorów i ul. Parkowa     

Środa, 22 I godz. 9.00

  1. Kościuszki od Caputów, Nad Sołą, Wyspiańskiego, Kolejowa oraz Zielona do mostu na Sole
  2. Zielona Górą

Czwartek, 23 I godz. 9.00

  1. Potok cz. I – ulice- Bystry Potok, Topolowa, Jodłowa, Jesionowa i Zacisze 23
  2. Juraszki, Podczerwieniec

Piątek, 24 I godz. 9.00

  1. Dworkowa i Graniczna pod torem i w stronę kościoła Przemienienia Pańskiego
  2. Kościuszki od kościoła do ul. Słonecznej oraz ul. Polna i Słoneczna

Sobota, 25 I godz. 9.00

  1. Zielona numery nieparzyste od Gruszków przy Cesarce do Madejów
  2. Od Salamonów koło drogi do Wawrzyńca Ficonia

Niedziela, 26 I godz. 14.00

  1. Os. XX lecia blok 10-11, kl V i VI

Poniedziałek , 27 I godz. 15.00

  1. Os. XX lecia 3 i blok 6, kl. III

Środa, 29 I godz. 9.00

  1. Zielona Górna od Przybędzy po obu stronach na dół, ul. Masztowa i koniec Zielonej

Środa, 29 I godz. 15.00

  1. Os. XX lecia blok 6, kl. I i II

Piątek, 31 I godz. 14.00

  1. Ul. 3 Maja

Piątek, 31 I godz. 15.00

  1. Os. XX lecia blok 8-9, kl. IV i V

Sobota, 1 II godz. 9.00

  1. Wyzwolenia od Niewiadomskich do ul. Kościuszki i Kwatery, ul. Przemysłowa, Wiśniowa i Zacisze
  2. Os. XX Lecia blok 10-11, kl. III i IV

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE ( KOLĘDA) A.D. 2020, cz. I.

Piątek, 27 XII godz. 9.00

  1. Od Juraszków za szkołą do góry na Ficońkę  i plac Fabisiów.
  2. Od Paligów jedną stroną do Andrzeja Dziedzica za Pasternikiem
  3. Od Wolnych pl. Lipowskich dalej w str. Potoka i do przystanku PKP

Sobota, 28 XII godz. 9.00

  1. Od Franciszka Waligóry w dół do Ryszarda Olejniczaka
  2. Zielona- Zawodzie od Dziedziców do placu, a dalej do Kupczaków pod grapą

Niedziela 29 XII godz. 14.00

Os. Wyzwolenia bloki 6,680,681,9,10

Poniedziałek, 30 XII godz. 9.00

  1. Wzgórza, Kolonia, Kopernika, Partyzantów i Wyzwolenia między nimii
  2. Od Wnętrzaków w stronę szkoły w Górnej Cięcinie a dalej pl. Biegunów i Stefków do Podgórców
  3. Grobla, Stawowa w Węgierskiej Górce

Czwartek, 2 I godz. 9.00

Kpt. Semika, Kapr. Tomaszka, Obrońców Węgierskiej Górki do Pielichowskich

Sobota, 4 I godz. 9.00

  1. Od Butorów w dół jedną stroną do ul. Lipowej i ul. Lipowa
  2. Graniczna nad torem do ul. Prostej, Nad Stawem i Fabryczna do Dyrlagów
  3. Od Andrzeja Dziedzica po Bukowinie do ul. Granicznej i od ławeczki do Łysieniów

Niedziela 5 I godz. 14.00

Os. XX- Lecia 1 i 2