V NIEDZIELA  ZWYKŁA                               09.02.2020 r.

W tym tygodniu przypada:

- w poniedziałek – 10 lutego wspomnienie – Św. Scholastyki, dziewicy;
- we wtorek  – 11 lutego –  wspomnienie Najświeższej Maryi Panny z Lourdes, obchodzone jest jako Światowy Dzień Chorych. Modlimy się za ludzi dotkniętych bólem i cierpieniem. Polecamy Panu Bogu wszystkich pracowników służby zdrowia.
- w piątek – 14 lutego –  święto świętych : Cyryla mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.

W środę w obu kościołach po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy do kościoła Przemienienia Pańskiego na kolejną mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Mszy świętej będzie przewodniczył ks. dr Przemysław Sawa- dyrektor diecezjalnej Szkoły Nowej Ewangelizacyjnej Cyryla i Metodego w Bielsku- Białej.

Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby diecezji.
W przyszłą niedzielę – 16 lutego – składka przeznaczona jest na cele duszpasterskie diecezji.

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy religijnej.