NIEDZIELA III WIELKIEGO POSTU 15.03.2020 r.

Biskup Roman Pindel udzielił dyspensy wszystkim wiernym Diecezji Bielsko-Żywieckiej od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej i wezwał do pozostania w domach. Zarządził, by w każdej Eucharystii, także niedzielnej, mogły uczestniczyć tylko osoby, które zamówiły intencję tej Mszy Świętej. Prosimy je, aby zgłosiły się w zakrystii. Podczas Mszy św. i w kościele nie może przebywać więcej niż 50 osób. W przypadku pogrzebów i ślubów uczestniczy tylko najbliższa rodzina. Odwołane zostają wszystkie nabożeństwa, w tym Gorzkie Żale i Droga Krzyżowa.

Bliskich osób starszych prosimy o przekonanie ich, aby pozostały w domach i skorzystały w tym czasie z uczestnictwa we Mszy Świętej za pomocą mediów.

Rekolekcje Wielkopostne w tym roku będą miały inny charakter. Nie będziemy gromadzić się w kościołach. Rekolekcje zaplanowane w naszej parafii są odwołane. Wszystkich wiernych zachęcamy do uczestnictwa w rekolekcjach, które będą w naszych mediach diecezjalnych: Diecezjalnym Radiu Anioł Beskidów oraz na stronie internetowej Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

W czwartek – 19 marca- przypada liturgiczna uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

W piątek- 20 marca- modlimy się do Miłosierdzia Bożego z racji trzeciego piątku miesiąca.

Przy wyjściu z kościoła są do nabycia tygodniki i miesięczniki katolickie. Jest do nabycia nasz nowy numer gazetki parafialnej "Wśród nas".