Intencje mszalne zgłaszane są w kancelarii dla kościoła Przemienienia Pańskiego, oraz w zakrystii dla kościoła św. Katarzyny.

Intencje  Mszalne   od  16 grudnia do  22  grudnia  2019 r.

Poniedziałek

16.12.2019

16.12.2019

6.30

 

-

 

+ Wiktoria Figura z mężem Leonem i dziećmi

 

17.00

 

-

 

+ Barbara i Tadeusz Piela

Wtorek

17.12.2019

6.30

-

 

+ Helena Stasicka

+ Zofia Pieczarka

17.00

 

-

 

+ Lubosz Cieślar

Środa

18.12.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

+ Janina Matuszek

 

+ Maria Leżohubska z mężem Jerzym

 

Czwartek

19.12.2019

6.30

 

-

 

+ Helena Stasicka

 

17.00

 

-

 

+ Kazimierz Dziedzic

 

Piątek

20.12.2019

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

 

+ Jacek Dyrlaga

+ Teodozja Fox

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

21.12.2019

6.30

 

17.00

-

-

-

 

+ Helena Stasicka

+ Józef Suchanek z żoną  Katarzyną

+ Marek Kaleta

NIEDZIELA
IV niedziela adwentu
22.12.2019

7.00

-

Za parafian

8.30

-

+ Piotr Hyla

10.00

-

-

+ Tomasz Maślanka z żoną Marią

+ Michał Pawełek

11.30

-

+ Przemek Gawliński

18.00

-

 

 

+ Wojciech Jopek

Intencje  Mszalne   od  9 grudnia do  15  grudnia  2019 r.

Poniedziałek

9.12.2019

6.30

 

 

-

-

+ Helena Stasicka

Za parafian

 

17.00

 

-

 

+ Wiesław Talik

+ Kazimierz Rułka

 

Wtorek

10.12.2019

6.30

-

 

+ Ludwik Burda z rodzicami i teściami

+ Teodozja Fox

17.00

 

-

 

+ Anna i Andrzej Ferster

Środa

11.12.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

+ Otylia i Ferdynand Barabasz z synem Andrzejem

 

+ Maciej Brodka

 

Czwartek

12.12.2019

6.30

 

-

 

+ Zdzisław Zawada

 

17.00

 

-

 

+ Jadwiga i Jan Ferster

 

Piątek

Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy

13.12.2019

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

 

+ Rozalia Tetłak z mężem, córką Marią i synem Franciszkiem

+ Jacek Dyrlaga

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

Wspomnienie św. Jana od Krzyża

14.12.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Maria Frej i Anna Czaniecka

 

+ Rozalia i Jan Tetłak

NIEDZIELA
III Niedziela Adwentu
15.12.2019

7.00

-

Za parafian

8.30

-

+ Janusz Winsz w 6 r. śm.

10.00

-

-

+ Andrzej Wala z rodzicami i braćmi

O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny ( 1 r. śm.) oraz dla Jakuba

11.30

-

+ Maria Ciuła ( 20 r. śm.)

18.00

-

 

 

+ Henryk Walczak z ojcem Tadeuszem

Intencje  Mszalne   od  2 grudnia do  8  grudnia  2019 r.

Poniedziałek

2.12.2019

6.30

 

 

-

-

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Stanisław i Genowefa Biegun

 

17.00

 

-

-

 

+ Władysław i Kazimiera Żur

+ Kazimierz Rułka

Wtorek

Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera

3.12.2019

6.30

-

 

+ Ks. Szymon Górny

+ Zofia Pieczarka

17.00

 

-

 

W intencji Jadwigi Zając w 85 rocznicę urodzin. Z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże

Środa

4.12.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

+ Helena Czech

 

+ Rozalia i Franciszek Dyrlaga

 

Czwartek

5.12.2019

6.30

 

-

 

+ Edward Gawliński

 

17.00

 

-

 

+ Maria Pfeifer

 

Piątek

Wspomnienie św. Mikołaja, biskupa

6.12.2019

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

 

Dusze w czyśćcu cierpiące

+ Aleksandra Juraszek

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa

7.12.2019

6.30

 

17.00

-

-

-

 

Wynagradzająca Sercu Pana Jezusa

+ Józef Pszczółka z żoną Franciszką

+ Rudolf Weissensteiner

NIEDZIELA
II niedziela adwentu
8.12.2019

7.00

-

W intencji Radia Maryja i TV Trwam ich słuchaczy z okazji 28 rocznicy jego powstania

8.30

-

+ Jan Żyrek ( 6 r. śm.)

10.00

-

-

+ Sławomir Cupek

W intencji Stanisława z okazji 25- lecia abstynencji

11.30

-

O błogosławieństwo Boże dla pszczelarzy z Koła Węgierska Górka

18.00

-

 

 

+ Maria Bukowczan z rodzicami

INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

GRUDZIEŃ  2019 R.

1.

Niedziela

8.00

+ Zygmunt i Genowefa Tomiczek

Niedziela

11.00

+ Helena Stopka z mężem Czesławem

2.

Poniedziałek

7.00

+ Katarzyna Kosiec ( 14 r. śm.) z mężem Józefem i synem Andrzejem

3.

Wtorek

7.00

+ Franciszek Juraszek

4.

Środa

7.00

+ Ryszard Grzegorzek

 

Środa

10.00

O Boże błogosławieństwo i łaski za wstawiennictwem św. Barbary dla Górników- Emerytów i ich rodzin

5.

Czwartek

7.00

+ Jerzy Szczepański

6.

Piątek

7.00

+ Bronisław Biela

7.

Sobota

7.00

+ Piotr Kaleta

8.

Niedziela

8.00

+ Jan Adamczyk w 24 r. śm.

Niedziela

11.00

+ Andrzej Kuchejda z żoną Franciszką i synami

9.

Poniedziałek

7.00

+ Stanisław Dziedzic

10.

Wtorek

7.00

+ Ferdynand Skrzypek

11.

Środa

7.00

+ Ryszard Grzegorzek

12.

Czwartek

7.00

+ Piotr Kaleta

13.

Piątek

7.00

+ Maria i Stanisław Waligóra

14.

Sobota

7.00

+ Jerzy Szczepański

15.

Niedziela

8.00

+ Wiktoria Biegun ( 20 r. śm.)

Niedziela

11.00

W intencji Joanny i Mirosława Tirak z ok. 10 r. ślubu

16.

Poniedziałek

7.00

+ Jan Stolarczyk

17.

Wtorek

7.00

+ Piotr Kaleta

18.

Środa

7.00

+ Jan Stolarczyk

19.

Czwartek

7.00

+ Ferdynand Skrzypek

20.

Piątek

7.00

+ Mieczysław Gołek

21.

Sobota

7.00

+ Ryszard Grzegorzek

22.

Niedziela

8.00

+ Katarzyna i Ferdynand Stolarczyk

Niedziela

11.00

+ Zofia i Władysław Skrzypek z córką Teresą i synem Janem

23.

Poniedziałek

7.00

+ Piotr Kaleta

24.

Wtorek

7.00

+ Jan Juraszek

25

Pasterka

+ Władysław Wojtyła z żoną i zięciami

Pasterka

+ Władysław i Maria Biegun z rodzicami

25.

Środa

8.00

+ Teresa- Jadwiga Skrzypek

Środa

11.00

+ Leonard Lewandowski

26.

Czwartek

8.00

+ Czesław Figura

Czwartek

11.00

+ Stanisław Juraszek

27.

Piątek

7.00

+ Jan Stolarczyk

28.

Sobota

7.00

+ Maria Wojtyła

29.

Niedziela

8.00

+ Kazimierz Jopek z rodzicami

Niedziela

11.00

+ Andrzej Waligóra z rodzicami

30.

Poniedziałek

7.00

+ Ferdynand Skrzypek

31.

Wtorek

7.00

+ Jan Stolarczyk

Intencje  Mszalne   od  25 listopada do  1  grudnia  2019 r.

Poniedziałek

Wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryskiej

25.11.2019

6.30

 

-

 

+ Cecylia i Alojzy Jarco

 

17.00

 

-

 

+ Katarzyna Talik

Wtorek

26.11.2019

6.30

-

 

+ ks. Szymon Górny

+ Teodozja Fox

17.00

 

-

 

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Katarzyny i Jacka z dziećmi

Środa

27.11.2019

6.30

 

17.00

-

-

-

+ Stanisław i Helena Skrzypek

+ Roman Duraj

+ Maria Konior z rodzicami i z teściami

 

Czwartek

28.11.2019

6.30

 

-

 

+ Zdzisław Zawada

 

17.00

 

-

 

+ Aniela Kupczak

 

Piątek

29.11.2019

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

 

 

+ ks. Szymon Górny

+ Katarzyna Dziedzic z mężem Eugeniuszem

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

Święto św. Andrzeja Apostoła

30.11.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Jan i Danuta Pietrasik

 

+ Jadwiga Biegun i zmarłych z rodziny

NIEDZIELA
I niedziela adwentu
1.12.2019

7.00

-

Za parafian

8.30

-

+ Franciszek Swety

10.00

-

-

+ Stanisław Wiewióra

+ Jan Szary z rodzicami

11.30

-

Chrzcielna. Roczki: Hanna Rojczyk

18.00

-

 

 

+ Barbara Piela z bratem Maciejem

Intencje  Mszalne   od  18 listopada do  25  listopada   2019 r.

Poniedziałek

Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny

18.11.2019

6.30

 

 

-

-

+ Daniel Kaleta

+ Roman Duraj

 

17.00

 

-

 

O zdrowie dla Małgorzaty

Wtorek

Wspomnienie bł. Salomei

19.11.2019

6.30

-

 

+ Elżbieta Sołtysek

+ Andrzej Dziedzic w 4 rocznicę śmierci

17.00

 

-

 

+ Maria Pfeifer

Środa

Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

20.11.2019

6.30

 

10.00

 

17.00

-

-

-

 

-

+ ks. Szymon Górny

+ Roman Duraj

W intencji Jubilatów którzy obchodzą 60 i 50- lecie małżeństwa z Gminy Węgierska Górka od Wójta Piotra Tyrlika

+ Franciszek Wawak z rodzicami i Marię Stodolak

 

Czwartek

Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

21.11.2019

6.30

 

-

 

+ Wiktoria Biegun

 

17.00

 

-

 

+ Marcin i Stefania Kupczak z synem Stanisławem

 

Piątek

Wspomnienie św. Cecylii

22.11.2019

6.30

 

 

17.00

-

-

 

-

-

 

+ ks. Szymon Górny

+ Jacek Dyrlaga

 

++ z ostatnich pogrzebów

W intencji chórzystów i ich rodzin o dary Ducha św. i wstawiennictwo św. Cecylii

Sobota

23.11.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Rudolf Weissenteiner

 

+ Jan Dyrlaga

NIEDZIELA
Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
24.11.2019

7.00

-

+ Katarzyna i Eugeniusz Dziedzic

8.30

-

+ Franciszek Ficoń i zmarłych z rodziny

10.00

-

-

Za parafian

+ Józef Bukowczan z synem Włodzimierzem

11.30

-

+ Ludwika Stojek

18.00

-

 

 

+ Maria Janota w 10 r. śmierci

Intencje  Mszalne   od  11 listopada do  17  listopada   2019 r.

Poniedziałek

Wspomnienie św. Marcina z Tours

11.11.2019

6.30

 

10.00

-

 

-

+ Bronisława i Leon Stolarczyk z rodziną

 

Za Ojczyznę od Wójta i Ośrodka Promocji Gminy

17.00

 

-

 

+ Grzegorz Gluza z rodzicami

Wtorek

Wspomnienie św. Jozafata

12.11.2019

6.30

-

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

 

-

 

+ Aniela Śliwa z córką Stefanią

Środa

Wspomnienie Pierwszych Męczenników Polski

13.11.2019

6.30

 

17.00

-

-

-

+ Stanisław Dziedzic

+ Roman Duraj

Za żyjące  i zmarłe siostry z Róży Katarzyny

 

Czwartek

14.11.2019

6.30

 

-

 

+ Jan Suchanek w 1 r. śm.

+ Stanisław Kubień ( 3 r. śm.)

17.00

 

-

 

+ Stanislaw Ficoń

 

Piątek

15.11.2019

6.30

 

 

17.00

-

 

 

-

 

+ Jan Juraszek z rodzicami

+ Stanisław Dziedzic

 

++ z ostatnich pogrzebów

Sobota

16.11.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Stanisław Krutak

 

+ Jan Paciorek

NIEDZIELA
XXXIII Niedziela Zwykła
17.11.2019

7.00

-

+ Jan i Władysława Kaleta

8.30

-

Za parafian

10.00

-

-

+ Cecylia Wolna

+ Włodzimierz Bukowczan z ojcem Józefem

11.30

-

+ Józef Mika z żoną Józefą

18.00

-

 

 

+ Zofia Gluza z rodzicami i braćmi

INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

LISTOPAD  2019 R.

1.

Piątek

8.00

+ Stanisław Juraszek

Piątek

11.00

+ Weronika i Józef Niszwic

2.

Sobota

7.00

+ Anna Greń z rodzicami

 

Sobota

17.00

+ Józef Motyka ze zmarłymi z rodziny

3.

Niedziela

8.00

+ Karolina i Rudolf Kociołek

Niedziela

11.00

+ Maria, Anna, Teresa , Zofia z domu Wolny

4.

Poniedziałek

17.00

+ Jadwiga Waligóra

5.

Wtorek

17.00

+ Jan Caputa

6.

Środa

17.00

+ Leonard Lewandowski

7.

Czwartek

17.00

+ Jan i Joanna Sobel

8.

Piątek

17.00

+ Jan Pawlik w I r. śm. z rodzicami i siostrą

9.

Sobota

17.00

+ Jan Tomiczek

10.

Niedziela

8.00

+ siostry z Róży różańcowej z ul. Pogodnej i zmarli z ich rodzin

Niedziela

11.00

+ Jan Biela

11.

Poniedziałek

17.00

+ Franciszek i Aniela dyrlaga

12.

Wtorek

17.00

+ Ferdynand Skrzypek

13.

Środa

17.00

+ Jerzy Szczepański

14.

Czwartek

17.00

+ Ryszard Grzegorzek

15.

Piątek

17.00

+ Jan Tomiczek

16.

Sobota

17.00

W intencji Amelii z okazji I urodzin o Boże błog. i zdrowie

17.

Niedziela

8.00

+ Stanisław i Waleria Dziedzic

Niedziela

11.00

+ Jan Hyla w 1 r. śm.

18.

Poniedziałek

17.00

+ Jerzy Szczepański

19.

Wtorek

17.00

+ Jadwiga waligóra

20.

Środa

17.00

+ Jadwiga i Czesław Cender w r. śm.

21.

Czwartek

17.00

+ Ryszard Grzegorzek

22.

Piątek

17.00

+ Kazimierz Warężak

23.

Sobota

17.00

+ Jan Tomiczek

24.

Niedziela

8.00

+ zmarli z Potoka

Niedziela

11.00

+ Maria Urlich z synem Błażejem

25.

Poniedziałek

7.00

+ Katarzyna Kosiec z mężem Józefem i synem Andrzejem

Poniedziałek

9.00

W intencji Kolejarzy

Poniedziałek

11.00

+ Jadwiga Waligóra

Poniedziałek

17.00

+ Henryka Urbanowska

26.

Wtorek

17.00

+ Władysław Tomaszek

27.

Środa

17.00

+ Józef i Franciszka Waligóra

28.

Czwartek

17.00

+ Ferdynand Skrzypek

29.

Piątek

17.00

+ Jerzy Szczepański

30.

Sobota

17.00

+ Piotr Kaleta

 

Intencje  Mszalne   od  4 listopada do  10  listopada   2019 r.

Poniedziałek

Wspomnienie św. Karola Boromeusza

4.11.2019

6.30

-

 

+ Rudolf Weissensteiner

+ Roman Duraj

17.00

 

-

 

+ Andrzej i Aniela Jarco z rodzicami

Wtorek

5.11.2019

6.30

-

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00

 

-

 

++ z róży różańcowej z os. Wyzwolenia i zmarłych z ich rodzin

Środa

6.11.2019

6.30

 

17.00

-

-

-

+ Barbara Jasiewicz

+ Józef Kaleta

+ Andrzej i Aniela Jarco z rodzicami

 

Czwartek

7.11.2019

6.30

 

-

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

17.00

 

-

 

+ Przemek Gawliński

 

Piątek

8.11.2019

6.30

 

 

17.00

-

 

 

-

 

+ Oskar Szczotka

+ Zdzisław Zawada

 

++ z ostatnich pogrzebów

Sobota

Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki laterańskiej

9.11.2019

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Franciszek Giźlar

 

+ Józef i Janina Tyrlik

NIEDZIELA
XXXI  niedziela zwykła
10.11.2019

7.00

-

+ Franciszka i Kazimierz Bednarz

8.30

-

+ Rozalia i Franciszek Dyrlaga

10.00

-

-

Za parafian

+ Andrzej Gaweł z rodzicami

11.30

-

+ Oskar Szczotka w 1 r. śm.

18.00

-

 

 

+ Janina Jurasz