Intencje mszalne zgłaszane są w kancelarii dla kościoła Przemienienia Pańskiego, oraz w zakrystii dla kościoła św. Katarzyny.

INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

KWIECIEŃ  2020 R.

1.

Środa

17.00

+ Jan Gołek

2.

Czwartek

7.00

+ Barbara Figura

3.

Piątek

17.00

+ Stanisław Fułat

4.

Sobota

7.00

+ Barbara Figura

5.

Niedziela

8.00

+ Maria Magur z mężem Andrzejem

5.

Niedziela

11.00

+ Kazimiera Duraj ( 5 r. śm.)

6.

Poniedziałek

17.00

+ Krzysztof Juraszek

7.

Wtorek

7.00

+ Maria Madejczyk

8.

Środa

17.00

+ Bronisława Bukowczan ( 10 r. śm.)

9.

Wielki Czwartek

17.00

W intencji Radia Maryja i telewizji Trwam

9.

Wielki Czwartek

17.00

W intencji kapłanów pracujących w naszej parafii

10.

Wielki Piątek

17.00

---------------------------------------------------------------------

11.

Wielka Sobota

17.00

+ Franciszek Piela

11.

Wielka Sobota

17.00

+ Katarzyna Stopka ( 10 r. śm.)

12.

WIELKANOC

8.00

+ Leonard Lewandowski

12.

WIELKANOC

11.00

W intencji Krystyny i Władysława z ok. 50 r. ślubu

13.

Poniedziałek

8.00

+ Rozalia Machała

13.

Poniedziałek

11.00

+ Stanisław Juraszek

14.

Wtorek

7.00

+ Maria Madejczyk

15.

Środa

17.00

+ Tadeusz Jakubiec

16.

Czwartek

7.00

+ Stanisław Fułat

17.

Piątek

17.00

+ Maria Madejczyk

18.

Sobota

7.00

+ Krzysztof Błachut

19.

Niedziela

8.00

+ Tadeusz Weissenteiner

19.

Niedziela

11.00

+ Józef Rusek z rodzicami oraz + Jan Szary z rodzicami

20.

Poniedziałek

17.00

+ Tadeusz Jakubiec

21.

Wtorek

7.00

+ Maria Madejczyk

22.

Środa

17.00

+ Józef Juraszek ( 8 r. śm.)

23.

Czwartek

7.00

+ Stanisław Fułat

24.

Piątek

17.00

+ Irena Rubys ( 6 r. śm.)

25.

Sobota

7.00

+ Krzysztof Juraszek

26.

Niedziela

8.00

Za żywe i zmarłe siostry z Róży Marii Piela

26.

Niedziela

11.00

+ Stanisław Adamczyk z żoną Marią

27.

Poniedziałek

17.00

+ Bronisław Kuchejda z  żoną Czesławą

28.

Wtorek

7.00

+ Tadeusz Jakubiec

29.

Środa

17.00

+ Marek Niewdana

30.

Czwartek

7.00

+ Krzysztof Błachut

Intencje  Mszalne   od  30 marca do  5 kwietnia  2020 r.

Poniedziałek

 

30.3.2020

6.30

-

-

 

+ Albin Lis

+ Aniela Cieślik z mężem Janem

 

18.00

-

+ Julian Brodka

 

Wtorek

31.3.2020

6.30

-

-

+ Zdzisław Ziółkowski

+ z rodziny Bednarz i Dziedzic

18.00

 

-

 

W intencji Marii Brodka w 90 r. urodzin oraz Danuty z okazji urodzin z prośbą o Boże bł.

 

Środa

1.4.2020

6.30

 

18.00

 

-

 

-

-

+ Lesław Tomiczek

 

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Eugenii i Bolesława Stojek z córką Edytą

+ Piotr Skrzypek

Czwartek

2.4.2020

6.30

 

-

 

+ Czesław Pawlus

 

18.00

 

-

 

+ Władysław Madejczyk

 

Piątek

 

3.4.2020

6.30

 

18.00

-

-

-

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

W intencji Waldemara z ok. 70 rocznicy urodzin z prośbą o bł. Boże

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

Wspomnienie św. Izydora

4.4.2020

6.30

18.00

-

-

 

Wynagradzająca NSPJ i Niepokalanemu Sercu Maryi z grzechy nasze i całego świata oraz o nawrócenie grzeszników

+ Maria Dyrlaga

 

NIEDZIELA
NIEDZIELA PALMOWA
5.4.2020

7.00

-

+ Maria Pawlus

8.30

-

+ Helena i Ludwik Adamczyk

10.00

-

-

 

Za zmarłe siostry z Róży Barbary Sanetra

+ Władysław Dudka

11.30

-

Chrzty i roczki: Łukasz Domasik, Lena Kurowska, Antoni Zyzak

18.00

-

 

 

Za parafian

Intencje  Mszalne   od  23 marca do  29 marca  2020 r.

 

Poniedziałek

 

23.3.2020

6.30

-

-

-

 

+ Janina i Czesław Zarzecy z córką i rodzicami

+ Maria Filary

+ Stefan i Stefania Żerdka

17.00

-

Dziękczynno- błagalna za otrzymane łaski z okazji 45 r. ślubu Marii i Jana

 

Wtorek

24.3.2020

6.30

-

-

+ Andrzej Szurelecki

+ Józef Kupczak

17.00

 

-

 

+ Maria Dyrlaga

 

Środa

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

25.3.2020

6.30

 

17.00

 

-

-

-

+ Mariusz Kocarzyk

+ Aleksandra i Roman Figat

+ Ludwik i Helena Adamczyk

Czwartek

26.3.2020

6.30

 

-

 

+ Janina Matuszek

 

17.00

 

-

 

O Boże bl. w małżeństwie Łukasza i Izabeli

 

Piątek

 

27.3.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Władysław Kasperek

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

28.3.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Maria Dyrlaga

 

+ Eugeniusz Tomiczek

 

NIEDZIELA
V Niedziela Wielkiego Postu
29.3.2020

7.00

-

+ Waleria i Władysław Greń z dziećmi

8.30

-

+ Anna i Stanisław Jarco

10.00

-

-

 

Za parafian

O zdrowie i bł. Boże dla sióstr z Róży Marii Golec

11.30

-

+ Maria Gaj

18.00

-

 

 

+ Jan i Maria Knapek

Intencje  Mszalne   od  16 marca do  22 marca  2020 r.

Poniedziałek

 

16.3.2020

6.30

-

 

+ Kazimierz Rułka

+ Maria Biegun

17.00

-

+ Maria Dyrlaga

 

Wtorek

ŚW. PATRYKA, BISKUPA

17.3.2020

6.30

-

-

+ Janina Matuszek

+ Maria Pawlus

17.00

 

-

 

+ Karol Talik

 

Środa

ŚW. CYRYLA ALEKSANDRYJSKIEGO

18.3.2020

6.30

 

17.00

 

-

 

-

+ Franciszka Kania ( 10 r. śm.)

 

+ Anna Harlender

Czwartek

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA  NMP

19.3.2020

6.30

 

-

 

+ Józef i Agnieszka Marszałek

 

17.00

 

-

-

+ Józef i Joanna Jopek

W intencji Józefa z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo

 

Piątek

 

20.3.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

-

Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

++ z ostatnich pogrzebów

Dziękczynna w intencji Marty z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo

 

Sobota

21.3.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Teresa Janik

 

+ Józef Sikora

 

NIEDZIELA
IV Niedziela Wielkiego Postu
22.3.2020

7.00

-

+ Jan Jurasz

8.30

-

-

+ Józef Dziedzic ( 2 r. śm.)

+ Jan Ficoń

10.00

-

-

 

+ Bronisława Barabasz ( 3 r. śm.)

O zdrowie i bł. Boże dla sióstr z Róży Barbary Sanetra i ich rodzin

11.30

-

+ siostry z Róży Marii Golec i ich rodzin

18.00

-

 

 

Za parafian

Intencje  Mszalne   od  9 marca do  15 marca  2020 r.

Poniedziałek

9.3.2020

6.30

-

+ Jakub Harlender

+ Aniela Ciupka z rodzicami i Franciszek Hazuka

17.00

-

+ Kazimiera i Jan Żur

Wtorek

10.3.2020

6.30

-

+ Franciszka Kania

17.00

-

+ Elżbieta Kasyk- Śliwa

+ Janina Matuszek

Środa

11.3.2020

6.30

17.00

-

-

-

+ Anna Harlender

+ Paweł Płowucha

+ Ferdynand i Katarzyna Stolarczyk

Czwartek

12.3.2020

6.30

-

+ Kazimierz Rułka

17.00

-

Za zmarłe siostry z Róży Wiktorii Dziedzic

Piątek


13.3.2020

6.30


17.00

-


-


+ Czesław Stopka (  3 r. śm.)


++ z ostatnich pogrzebów

+ Krystyna Stwora z mężem i rodzicami


Sobota

14.3.2020

6.30


17.00

-


-

-


+ Krystyna Dziedzic


+ Józef Bąk z żoną Barbarą

+ Ryszard Juraszek

NIEDZIELA
III niedziela wielkiego postu
15.3.2020

7.00

-

O Boże bł. dla sióstr z Róży Anny Stopka i ich rodzin

8.30

-

+ Oskar Szczotka

10.00

-

-


+ Michał Pawełek ( 3 r. śm.)

Za parafian

11.30

-

+ Józef Rypień

18.00

-



+ Anna Harlender

Intencje  Mszalne   od  2 marca do  8 marca  2020 r.

Poniedziałek

 

2.3.2020

6.30

-

-

+ Helena i Jan Błażusiak z rodzinami

+ Helena i Franciszek Kupczak z synem Krzysztofem

17.00

-

+ Karol Talik

 

Wtorek

3.3.2020

6.30

-

-

+ Anna Harlender

+ Stanisław Witos

 

17.00

 

-

 

+ Weronika Stańco z mężem Romanem

 

Środa

Święto św. Kazimierza

4.3.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Jerzy Spirydon

 

Za zmarłych z Róży Jana Stopki

Czwartek

5.3.2020

6.30

 

-

-

+ Elżbieta Sołtysek (1 r. śm)

+ Marcin Wolny

17.00

 

-

-

 

+ Henryk Jarco

+ Maria i Leonard Klimek

 

Piątek

 

6.3.2020

6.30

 

17.00

-

-

-

 

Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Józef Siwiec

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

7.3.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

 

Wynagradzające Najświętszemu Serca Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego światu

+ Józef Waligóra z siostrą Franciszką

 

NIEDZIELA
II niedziela Wielkiego Postu
8.3.2020

7.00

-

+ Kazimierz Dziki z rodzinami

8.30

-

+ Anna Prochownik`

10.00

-

-

 

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla braci z Róży Jana Stopki

+ Stanisław Juraszek

11.30

-

Za parafian

18.00

-

 

 

+ Jan Stopka z żoną Wiktorią i córką Marią

INTENCJE MSZALNE W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ

MARZEC  2020 R.

1.

Niedziela

8.00

+ Helena Juraszek

Niedziela

11.00

O Boże błogosławieństwo  i dary Ducha św. dla Moniki i Łukasza ( 14 r. śl.)

2.

Poniedziałek

17.00

+ Józef Fijak

3.

Wtorek

7.00

+ Maria Mrowiec

4.

Środa

17.00

+  Kazimierz Biegun z żoną Stefanią

5.

Czwartek

7.00

+ Władysława Caputa

6.

Piątek

17.00

+ Władysław Juraszek

7.

Sobota

7.00

+ Michał Biegun

8.

Niedziela

8.00

+ Emilia Chowaniec z mężem Edwardem

Niedziela

11.00

+ Maria Malina ( 8 r. śm.) z mężem Władysławem

9.

Poniedziałek

17.00

+ Andrzej Kupczak ( 1 r. śm.)

10.

Wtorek

7.00

+ Maciej i Franciszka Kuchejda

11.

Środa

17.00

+ Andrzej Szczotka

12.

Czwartek

7.00

+ Zdzisława Jarco

13.

Piątek

17.00

+ Jan Gawliński (15 r. śm.)

14.

Sobota

7.00

+ Maria Jarco

15.

Niedziela

8.00

+ Józef Stopka z rodzicami

Niedziela

11.00

+ Stefan Ficoń ( 7 r. śm.)

16.

Poniedziałek

17.00

+ Helena Juraszek

17.

Wtorek

7.00

+ Zbigniew Pielużek

18.

Środa

17.00

+ Zdzisława Jarco

19.

Czwartek

7.00

+ Stanisław Fułat

20.

Piątek

17.00

+ Andrzej Stępień ( 1 r. śm.)

21.

Sobota

7.00

+ Helena Juraszek

22.

Niedziela

8.00

+ Agnieszka Pawlus z wnukiem

Niedziela

11.00

+ Bogusław Motyka

23.

Poniedziałek

17.00

+ Maria Mrowiec

24.

Wtorek

7.00

+ Józef Skrzypek z żoną

25.

Środa

17.00

+ Zdzisława Jarco

26.

Czwartek

7.00

+ Marian Baca

27.

Piątek

17.00

+ Helena Juraszek

28.

Sobota

7.00

+ Stanisław Wróbel

29.

Niedziela

8.00

+ Wojciech Kupczak ( 20 r. śm.)

Niedziela

11.00

+ Jan Golec ( 3 r. śm.)

30.

Poniedziałek

17.00

+ Stanisław Wróbel

31.

Wtorek

7.00

+ Helena Juraszek

Intencje  Mszalne   od  24 lutego do  1 marca  2020 r.

Poniedziałek

 

24.2.2020

6.30

-

 

+ Karol Talik

+ Józef Walusiak z dziećmi Anią, Marcinem i Piotrusiem

17.00

-

O zdrowie i bł. Boże dla Karoliny Kurowskiej

 

Wtorek

25.2.2020

6.30

-

 

+ Franciszek Szczotka

 

17.00

 

-

 

+ Eugeniusz Mieszczak z rodziną

+ Janina Matuszek

 

Środa

Środa Popielcowa

26.2.2020

6.30

9.00

16.00

18.00

-

-

-

-

 

+ Anna Harlender

+ Roman Suchanek

+ Rozalia Fijak z mężem Karolem

+ Karol i Aniela Kubień

Czwartek

27.2.2020

6.30

 

-

 

+ Jan i Józef Szczotka z rodzicami

+ Rozalia Kupczak

17.00

 

-

 

+ Bolesław Pawlus z żoną i rodzicami

 

Piątek

 

28.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Anna Harlender

 

++ z ostatnich pogrzebów

 

Sobota

29.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

-

 

+ Teresa Janik

 

+ Arkadiusz Klimek

W intencji firmy „Metalpol” z podziękowaniem za 20- lecie istnienia. Z prośbą o Boże błogosławieństwo dla dyrekcji, całej załogi i ich rodzin

NIEDZIELA
I Niedziela Wielkiego Postu
1.3.2020

7.00

-

+ Anna Suchanek z rodzicami

8.30

-

Za parafian

10.00

-

-

 

Dziękczynna za przeżyte lata Krystyny i Franciszka. Z prośbą o dalsze łaski Boże

+ Kazimierz Rułka

11.30

-

Chrzcielna, Roczki: Lena Małkińska, Franciszek Kupczak, Gabriela Nieratka, Jan Biłka

18.00

-

 

 

+ Janina i Władysław Tomiczek

Intencje  Mszalne   od  17 lutego do  23 lutego  2020 r.

Poniedziałek

 

17.2.2020

6.30

-

-

+ Karol Talik

+ Wanda Pawlus

 

17.00

-

+ Władysława Szczotka

 

Wtorek

18.2.2020

6.30

-

 

+ Anna Harlender

 

17.00

 

-

-

+ Tadeusz Biegun

W intencji Julii Kupczak z okazji 18 urodzin. Z prośbą o Boże błogosławieństwo

Środa

19.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Jerzy Spirydon

 

+ Julia i Florian Wojtyła z synami

Czwartek

20.2.2020

6.30

 

-

 

+ Maria Dziedzic z mężem i dziećmi

 

17.00

 

-

 

+Marek Fiłończuk z ojcem Józefem

 

Piątek

 

21.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

-

+ Marek Suchanek z synem Dominikiem

 

++ z ostatnich pogrzebów

+ Tadeusz Pawlus z żoną Stanisławą

 

Sobota

Święto katedry św. Piotra Apostoła

22.2.2020

6.30

 

17.00

-

 

-

 

+ Anna Harlender

 

+ Sylwia Juraszek w 10 r. śm.

NIEDZIELA
VII NIEDZIELA ZWYKŁA
23.2.2020

7.00

-

Za parafian

8.30

-

+ Piotr Kupczak ( 25 r. śm.)

10.00

-

-

 

+ Władysław Kliś

+ siostry z Róży Marii Tetłak

 

11.30

-

+ Józef i Rozalia Piela

18.00

-

 

 

W 35 r. ślubu Małgorzaty i Jana o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na dalsze lata życie w małżeństwie

Więcej artykułów…